"Przysięga". Kto gra Gulsum? Hilal Anay to wschodząca gwiazda tureckiej telewizji! Ile ma lat? Jak wygląda prywatnie?

Kto gra Gulsum w serialu "Przysięga"? Okazuje się, że młodziutka Hilal Anay to wschodząca gwiazda tureckiej telewizji! Ile ma lat? Jak wygląda prywatnie? Oto szczegóły dotyczące Gulsum z "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Hilal Anay w serialu "Przysięga" wciela się w Gulsum - dziewczynę, którą Reyhan (Özge Yağız) uznaje za swoją siostrę po tym, jak Emir (Gökberk Demirci) natrafił na jej ślad. W rzeczywistości została ona podstawiona przez Cavidan (Gül Arcan), która nie przepuści okazji, aby skłócić syna z żoną. Kim jest młoda turecka aktorka, która gra Gulsum?

Nie będzie nowej Reyhan! U boku Emira pojawi się nowa kobieta!Zobacz więcej

Hilal Anay - kariera i życie prywatne

Hilal Anay urodziła się 30 czerwca 2000 roku w Stambule. Jest absolwentką Wydziału Rozwoju Dzieci w Liceum Zawodowym Akdeniz University Toros. Rodzinnym miastem jej ojca jest Tokat w prowincji Turhal. Hilal zaczynała swoją karierę aktorską w komedii "Marid" w 2019 roku, a później wystąpiła w "Passed by".

Anay jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje swoje zdjęcia i zabawne filmiki. Charakteryzuje się na nich na starsze panie lub infantylne dziewczyny. Z dnia na dzień zdobywa coraz większą popularność. Czy wkrótce zobaczymy ją w głównej roli w jakimś serialu?

Narin, czyli Yağmur Sahbazova. Kim jest aktorka, która wciela się w przyjaciółkę Reyhan i żonę Kemala?Zobacz więcej

"Przysięga" - o czym jest?

Reyhan jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Özge Yağız zagra u boku Buraka Özçivita! Jak wypadnie w produkcji kostiumowej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Miriam m (gość)

    Przysiega jest dobra 👍 tylko strasznie się ciągnie aktorzy super

    17.11.2020 17:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×