"Przysięga". Narin umrze?! Oto, co wydarzy się w marcowych odcinkach. Publikujemy nowe zdjęcia z tureckiego serialu [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Przysięga" - w marcowych dojdzie do dramatycznych zdarzeń. Tulay nadal będzie knuła, jak pozbyć się Gulperi, a ukochana Kemala trafi do szpitala. Lekarze będą walczyć o jej życie. Co będzie z Narin z "Przysięgi"? Czy przeżyje? W galerii publikujemy najnowsze zdjęcia z tureckiego serialu - zobacz, co w marcu czeka bohaterów "Przysięgi".

Multimedia

"Przysięga" od poniedziałku do piątku, o godz. 16:05 w TVP1

Znajomość Emira i Gulperi jest wiodącym wątkiem w nowych odcinkach tureckiego serialu "Przysięga". Tarhun ze wszystkich sił stara się pomóc dziewczynie z lasu, która wiele wycierpiała przez swojego wuja. Emir okazał Kasimowi akt małżeństwa - chce, aby już odpuścił, ale ten nie daje za wygraną. W marcowych odcinkach "Przysięgi" problemem okaże się także Cavidan, która obieca Tulay, że pomoże jej odzyskać Emira. Seniorka rodu będzie próbowała przekonać Gulperi, że wiadomość o jej ślubie z Emirem może źle wpłynąć na małego Yigita.

Nowi bohaterowie i ich zamiary. Przez nich rozpadnie się związek ulubionej pary widzów?Zobacz więcej

"Przysięga" w marcu. Co jeszcze się wydarzy?

W marcowych odcinkach "Przysięgi" Narin na własnej skórze przekona się do czego jest zdolny zbuntowany nastolatek. Zobaczcie w galerii, jak Mert odwdzięczy się za pomoc po śmierci matki! Ukochana Kemala trafi w ciężkim stanie do szpitala. Narin przejdzie operację, która ma uratować jej życie. Co z nią będzie?

Czy Tulay zaakceptuje fakt, że Emir i Gulperi jeszcze się nie rozwiedli? Streszczenia marcowych odcinków "Przysięgi" publikujemy w galerii. Znajdziesz tam także nowe zdjęcia z tureckiego serialu!

Zobacz galerię

Tureckie seriale w Polsce - gdzie oglądać?

TVP emituje obecnie trzy tureckie seriale: "Elif" i "Przysięgę" oraz "Miłość i przeznaczenie", czyli serialową nowość, która zastąpiła "Promyka nadziei". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×