"Przysięga". Nie będzie nowej Reyhan! U boku Emira pojawi się Feride! Cansu Tuman zamiast Özge Yağız w "Yemin"

Wygląda na to, że nie będzie nowej Reyhan w "Przysiędze". Co prawda zamiast Özge Yağız na planie pojawiła nowa aktorka - Cansu Tuman, ale nie wciela się ona w uwielbianą przez fanów serialu postać. Czy to oznacza, że u boku Emira pojawi się nowa kobieta?

Multimedia

Nie będzie Reyhan w "Przysiędze"

Informacja o tym, że Özge Yağız, która wcielała się w Reyhan w "Przysiędze" odchodzi z serialu, zelektryzowała fanów produkcji. Długo nie było wiadomo, jak w związku z tym scenarzyści poprowadzą wątek Reyhan - czy doprowadzą do jej śmierci, czy też wcieli się w nią inna aktorka. Nowe odcinki już można oglądać w tureckiej telewizji, dzięki temu wiadomo już, że nie będzie nowej Reyhan.

Gökberk Demirci żegna się z Özge Yağız pięknym wpisem. Komentuje też jej zdjęcia! Zdradził, że są razem?Zobacz więcej

W 3. sezonie Emir (Gökberk Demirci) zostaje sam z dzieckiem. Jest załamany. Przysięga sobie, że już nigdy nie zwiąże się z żadną kobietą. Nie radzi sobie jednak z opieką nad dzieckiem, dlatego rodzina postanawia mu pomóc, zatrudniając opiekunkę. Będzie nią Feride, która przebywała razem z Cavidan (Gül Arcan) w zakładzie zamkniętym.

W Feride wciela się turecka aktorka Cansu Tuman, która na pierwszy rzut oka jest bardzo podobna do Özge Yağız. Urodziła się w 1994 roku w Stambule i skończyła studia na Uniwersytecie Kültür w Stambule. Co ciekawe, grała wcześniej w serialu "Maleńkie morderstwa" (emisja w Zoom TV), gdzie wcielała się w postać młodej Arzu. Czy zyska sympatię widzów "Przysięgi"? W Polsce zobaczymy ją na ekranie najwcześniej wiosną 2021 roku, gdy TVP będzie pokazywać 3. sezon tureckiej produkcji.

"Przysięga" - o serialu

Hikmet jest śmiertelnie chory, ale nie mówi o tym rodzinie. Chciałby jednak, żeby jego syn Emir ustatkował się i założył rodzinę. Uważa, że Emir jest niedojrzały i nieodpowiedzialny, więc postanawia znaleźć mu odpowiednią żonę. Emirowi jednak nie w głowie ożenek. Woli wyścigi motorami i dobrą zabawę, kocha wolność. Hikmet jedzie do małej miejscowości do córki swojej przybranej siostry, która niedawno zmarła. Namawia ją, żeby wyszła za jego syna.

Özge Yağız zagra u boku Buraka Özçivita! Jak wypadnie w produkcji kostiumowej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • xyz (gość)

    powiesz mi w, której minucie

    27.09.2020 21:11
  • Lila (gość)

    To jest właśnie absurd, że ze wszystkim szli z czasem rzeczywistym, a z wątkiem ciąży nie. Chyba nie chcieli czekać do jesieni na poród, dlatego teraz niech produkcja nie dziwi się wynikom oglądalności. To Reyhan została postrzelona, ale ani dziecku ani jej nic się nie stało. O tym też wspomina Kemal, odcinek 246 jest scenka jego rozmowy i Emira na YT.

    27.09.2020 16:06
  • xyz (gość)

    Dziecko zostało urodzone w 4 miesiącu? To do kogo wtedy padł strzał w finałowym odcinku 2 sezonu?! A powie mi ktoś jeszcze w którym odcinku i minucie wspominają o Reyhan?

    26.09.2020 13:05
  • Lila (gość)

    O Reyhan praktycznie nikt nie wspomina. Ale były rozmowy Emira z Kemalem i Cavidan z Feride o tym, że zmarła podczas porodu. Nie pokazano grobu. Nikt już w rezydencji nie wymawia jej imienia. Chyba tylko widzowie o niej pamiętają. Nie ma żadnej informacji o przeskoku w czasie. Serial idzie zgodnie z czasem rzeczywistym, wspomniane było o dacie październikowej (że to za kilka tygodni) .Także od maja do września jakimś cudem odżył Hikmet, zniknęło kilka osób, urodziło się dziecko (które wg scenariusza przyszło na świat w 4 miesiącu) , Cavidan trafiła do więzienia, a Cemre i Talaz rozpłynęli się w powietrzu, ale wrócą.

    25.09.2020 12:07
  • Anioł (gość)

    W tureckiej kawiarence możecie sobie pooglądać dalej. Ta strona to ok.ru i tam wpisujcie przysięga i numer

    24.09.2020 13:50
  • Xxxx (gość)

    Czy może ktoś wszystko jasno objaśnić? Reyhan umarła w końcu czy odeszła bo dostała szoku po porodzie? Bo trochę się pogubiłam?

    23.09.2020 16:42
  • Nel (gość)

    Ten serial to granie ludziom na nerwach. Chyba że to norma u nich, niemniej jak dla mnie to kręcenie serialu na siłę bez dobrego pomysłu.

    23.09.2020 12:47
  • hanna (gość)

    Czy jest wspomniane o czasie, np.6 miesięcy później.A Hikmet nagle wyzdrowiał. Przeciez była mala szansa na wyzdrowienie? Występuje tu jeszcze Yonca, Zafer, Zeynep co z nią?...

    21.09.2020 22:04
  • Elka57 (gość)

    Czy ktoś wie co zrobiła Cavidan mama Reyhan ze obu tak nienawidzi

    21.09.2020 13:16
  • Elka57 (gość)

    Niania ma opiekować się wnukiem A gdy zaopiekuje się Emirem to Cavidan pokaże jej gdzie raki zimują. To że siedzi w więzieniu nie będzie pewnie żadną przeszkodą. A tak właściwie to scenarzyści nie wykazali się polotem i nie zadbali o widza, chociaż może w Turcji takie sprawy są na porządku dziennym i tureckiego widza to nie dziwi.

    21.09.2020 13:13
  • Lila (gość)

    Nie ma żadnych retrospekcji dot. Reyhan. Nikt nie wymawia jej imienia, nikt jej nie wspomina choćby w rozmowie. Pamiątki po niej takie jak: obrączki, książeczka ślubna, kula śnieżna czy suknia ślubna wylądowały w dole , Emir je zakopał. Ich sypialni już nie ma. Emir śpi w pokoju w którym wcześniej stał telewizor. Ma nowe meble i łóżko. Wszystko co kojarzy się widzowi z Reyhan, zniknęło. W piwnicy stoi pusta klatka po Incirze. Też mnie zaskoczyli śmiercią Reyhan przy porodzie, bo faktycznie ta sprawa z jej tajemniczą i rzadką chorobą wyglądała podejrzanie. Byłam pewna, że to intryga. Druga sprawa, że w finale wyglądało jakby Reyhan się wahała i Emir także zmiękł co do dziecka. A tu taka przykra niespodzianka... Niania siedziała w więzieniu z Cavidan. Pokazują nam , że to dobra dziewczyna skrzywdzona przez los. Długo się wahała czy przyjąć pieniądze od Cavidan, ale zrobiła to dla umierającego brata. W zamian miała przysiąc , że będzie opiekować się wnukiem Cavidan. Najbardziej bezsensowny wątek jaki mogli wymyśleć. U Narin tez tragedia. I to wielka.

    21.09.2020 12:20
  • #mysza# (gość)

    Po przeczytaniu tych komentarzy dot.3 serii przysiegi - podzielam spostrzezenia, ktore maja miejsce . Ja tez ogladam tureckie wydanie kolejnych odcinkow ,ale brakuje mi poprawnego zakonczeniz 2 serii poniewaz zakonczyla sie nie tak !!! nic nie wynika co sie stalo z Reyhan wiemy ,ze byla w zagrozonej ciazy ,ze Emir nie chcial zostac sam, ze nie chcial tego dziecka . Ale to tylko z wyznania Emira jednak nie wiemy co sie stalo w 245 odc. Natomiast 246 odc. zaczyna sie dziwnie ,gdyz pokazana jest Cevidan w wiezieniu ,ale jak do tego doszlo? jak Hikmet zdobyl zdrowie ? Tak w 3 serii odrazu ozdrowial? Smieszne to wszystko !!! Rozumie sceny Emira ,ktory walczy z utrata ukochanej zony i jestem w stanie zrozumiec Jego zachowanie. Ale ta opiekunka zatrudniona do dziecka ma kontakt z matka Emira ,ktora jest w wiezieniu a co Ona znowu kombinuje??? Zobaczymy !!! Ale juz mi brak tej pieknej milosci Reyhan i Emira. Dobrze, ze przyznal sie Gokberk ,ze sa razem z Ozge i z tego sie ciesze❤❤❤❤❤❤💞💞💞💞💞

    20.09.2020 21:16
  • Tania (gość)

    Ogladam serial po turecku, pelen agresji zle traktowanie kobiet u Kemala i Narin tez tragedia szkoda czasu na ogladanie brakuje Ozge doslownie powtorka 1 części

    20.09.2020 18:27
  • Elka57 (gość)

    Film coraz mniej lubię i nie rozumiem. Oglądam na Youtube po turecku i ta opiekunka małego Emirka siedziała w więzieniu z Cawidan. Czy babcia uknula z nią jakąś intrygę. Może ktoś mi to wyjaśni.

    20.09.2020 09:04
  • Hanna (gość)

    A są jakieś retrospekcje pokazywane w 3 sezonie? Ale czy te wyniki, że Reyhan jest w zagrożonej ciąży nie były fałszywe? Drugi sezon miał się skończyć wyjściem emira reyhan i ich dziecka ze szpitala. Potem Ozge odeszła .Epidemia i co....A tak wgl jest tu ktoś ze stronki turkweb.pl?

    20.09.2020 08:17
  • Lila (gość)

    SPOILER 3 Sezon

    Reyhan odeszła, bo zmarła przy porodzie. Lekarze dawali jej bardzo małe szanse na przeżycie, ale mimo to zdecydowała się urodzić i niestety zmarła. Emir wiedział, że to może się zdarzyć . Ale mimo to jest na nią wściekły.

    19.09.2020 16:04
  • hanna (gość)

    Powie mi ktoś spojler tych odcinków z 3 sezonu.Nic nie rozumiem po turecku.Reyhan odeszła od emira?

    18.09.2020 16:07
  • NiCk (gość)

    Na oficjalnym kanale serialu na YT są całe odcinki nowe po turecku i zapowiedzi. Reyhan umrze i zastąpi ją jakaś nowa nasłana na Emira dziewczyna. Cały ten sezon to będzie walka Emira z nową i jego dziecka o miłość ojca. Totalna głupota i bezsens.

    Wybaczcie spoilery, ale to i tak gniot.

    17.09.2020 21:24
  • Elka57 (gość)

    Też uważam że taki scenariusz jest do kitu. Już lepiej gdyby umarła. Nie będę oglądać sezonu 3.

    17.09.2020 18:24
  • Irka (gość)

    Tyle oglądania i durni scenarzyści robią z tak mądrej i silnej dziewczyny wariatkę która odpycha własne dziecko i ukochanego faceta ale bzdura totalna i rozczarowanie. Tak potraktować osobę która tak walczyła o dziecko. Jestem załamana po tym chorym scenariuszu. I tyle oglądania i czekania na sprawiedliwośc i jakiś uczciwy koniec.beznadzieja.oby ci durni scenarzyści to przeczytali