"Przysięga". Nowa twarz Yigita! Synek Emira w nowych odcinkach zmieni się nie do poznania!

Yigit, owoc miłości Emira i Reyhan z serialu "Przysięga", niesamowicie wyrósł między trzecim a czwartym sezonem! Chłopiec w nowych odcinkach serialu zmieni się nie do poznania! Zobaczcie, jak wygląda dziecięcy aktor, który będzie teraz grał Yigita w serialu "Przysięga".

Multimedia

Nowa twarz Yigita z serialu "Przysięga"

Yigit - synek Reyhan i Emira z serialu "Przysięga" wiele wycierpiał. Chłopcu nie dane było poznać matki, która zmarła w trakcie porodu. Ojciec przez długi czas nie chciał się nim zajmować. Wychowywała go Feride, z którą łączy go niezwykła więź.

Tak wygląda grób Reyhan. Emir wybaczy ukochanej. Chwilę później dojdzie do tragedii Zobacz więcej

Ygit z serialu "Przysięga" rośnie jak na drożdżach, a w nowych odcinkach "Przysięgi" będzie już dużym chłopcem! Loczki, bystre spojrzenie - tak będzie wyglądał Yigit w 4. sezonie "Przysięgi", którego zagra Ahmet Ömer Akiner. Zobacz zdjęcia w galerii.

Zobacz galerię

Przypominamy, że fanów serialu "Przysięga" czeka więcej zmian. W 4. sezonie rodzina Tarhunów zamieszka w nowej rezydencji, a po odejściu Cansu Tuman, czyli serialowej Feride, w życiu Emira pojawi się nowa kobieta, o której przeczytacie więcej w naszym poprzednim tekście tutaj.

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Komentarze

Skomentuj
 • Obiektywna (gość)

  Nie ubliżaj Ozge. Ona tak się nie zachowuje, aż raziły te spojrzenia GD jak to określiłas DO FILMU. Przecież był już zaręczony z Ozge planowali ślub, dlatego komentarze widzów były dla niego niekorzystne.

  26.09.2021 17:43
 • Prawda (gość)

  No sory, on tylko leży na aktorce DO FILMU, a ona liże się z aktorami, leży z nimi półnaga w łóżku itd. Bądźcie sprawiedliwi. Ona gorzej postępuje w stosunku do niego, ale jak zwykle zawsze problemy widzicie u niego. Wyzywaliście Feride przez co odeszła. Ona nic złego tam z nim nie robiła, tylko raz była scena gdy się przytulili. Dlaczego nie wyzywacie aktorów grających z Ozge??? Tak samo jej? Bo ona to wasza bogini ojojoj i nie możecie jej obrazić. A to, że obmacuje się półnaga z innymi aktorami nie widzicie.

  23.09.2021 19:20
 • Dudu (gość)

  Zgadzam się z Ja2

  23.09.2021 19:16
 • Ja 2 (gość)

  Ta scena na podłodze z Gulperi w 353 odcinku. GD jest dalej narzeczonym Ozgi bo jeżeli tak to zachował się obrzydliwie? Ludzie mówią, że człowiek się nie zmienia wraz z wiekiem i przyzwyczajeniami. Szkoda Ozge, że naraził ja na przykrości.

  21.09.2021 12:55
 • Ja 2 (gość)

  Ta scena na podłodze z Gulperi w 353 odcinku. GD jest dalej narzeczonym Ozgi bo jeżeli tak to zachował się obrzydliwie? Ludzie mówią, że człowiek się nie zmienia wraz z wiekiem i przyzwyczajeniami. Szkoda Ozge, że naraził ja na przykrości.

  21.09.2021 12:55
 • Obiektywna (gość)

  Synek Emira zmienił się i jego ojciec też wygląda na dużo starszego wiekiem. Zaręczony z Ozge nic się nie zmienił pod względem zachowania, zaraz po wyjeździe narzeczonej fotografuje się z fanka z pieskiem w taki sposób, że zareagowali widzowie, podobnie jak w grze aktorskiej w odcinku 353 z nową aktorka. Ozge w swojej grze w serialu "Jeden z nas"unika takich dwuznacznych zachowań.

  21.09.2021 12:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×