"Przysięga". Nowy serial dokumentalny HBO przedstawi historię sekty NXIVM. Zobacz zwiastun!

"Przysięga" to nowy serial dokumentalny HBO przedstawiający historię organizacji NXIVM, której założyciel i kilku członków zostało oskarżonych o handel ludźmi i wymuszenia haraczy. Zobacz zwiastun!

Multimedia

"Przysięga" w HBO

Serial dokumentalny "Przysięga" ("The Vow") pokazuje szereg osób, które dołączyły do popularnej grupy samodoskonalenia NXIVM. Z czasem organizacja znalazła się w ogniu krytyki, a jej najwyżsi rangą członkowie, w tym jej założyciel Keith Raniere, zostali oskarżeni o handel ludźmi i wymuszenia haraczy. Obraz wnikliwie przygląda się doświadczeniom członków organizacji, podkreślając ich powszechne pragnienie osobistego rozwoju.

Małgorzata Szumowska o swoim filmie dla HBO Polska. Żałuje, że "Córka boga" miała premierę bezpośrednio na Netflix?Zobacz więcej

Zainteresowanie Jehane Noujaim tematem rozpoczęło się w 2010 roku, kiedy wzięła ona udział w warsztatach NXIVM "Executive Success Program". Reżyserka wnosi bardzo ciekawą perspektywę dotyczącą medialnego spektaklu związanego ze spolaryzowaną społecznością, która musi zmierzyć się z federalnym dochodzeniem. Za reżyserię niezwykle intrygującego serialu dokumentalnego odpowiedzialni byli nominowani do Nagrody Akademii Jehane Noujaim oraz Karim Amer (Al midan).

Polska premiera serialu "Przysięga" zaplanowana jest na 24 sierpnia 2020 roku.

"Przysięga" HBO - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×