"Przysięga". Nowy turecki serial zamiast "Wiecznej miłości"! O czym jest "Yemin"? Kiedy pemiera?

"Przysięga" - nowy turecki serial w TV! To on zastąpi "Wieczną miłość" w TVP1! O czym jest "Yemin"? Kiedy premiera tureckiej telenoweli w polskiej telewizji?

Multimedia

"Przysięga" zamiast "Wiecznej miłości" w TVP1! - sprawdź program tv

"Przysięga" (org. Yemin) zastąpi serial "Wieczna miłość" w ramówce TVP1. Po ostatnim odcinku historii Kemala (Burak Özçivit) i Nihan (Neslihan Atagül) zobaczymy opowieść o pięknej, skromnej dziewczynie, która zostaje zmuszona do małżeństwa z nieznanym sobie mężczyzną.

Tureckie seriale, które powinny być pokazane w polskiej telewizjiZobacz więcej

"Przysięga" - o czym jest?

Reyhan (Özge Yağız) urodziła się na wsi. Jest młodą, skromną i piękną dziewczyną, która była wychowywana w tradycyjny sposób. Po śmierci matki, Reyhan została pozostawiona sama sobie. Wtedy pojawia się jej wujek, Hikmet (Berkant Müftüler) i życie Reyhan wywraca się do góry nogami.

Hikmet zabiera swoją siostrzenicę do Stambułu i chce, aby poślubiła jego rozpieszczonego syna, Emira (Gökberk Demirci). Początkowo Reyhan opiera się, ale wtedy wujek mówi jej, że jest poważnie chory. Wtedy dziewczyna przystaje na prośbę Hikmeta. Emir także nie chce małżeństwa, bo za bardzo kocha swoją wolność i beztroskie życie. Ostatecznie ojciec zmusza go do ślubu z Reyhan, ale Emir przysięga sobie, że złym traktowaniem żony doprowadzi do tego, że szybko zażąda rozwodu.

"Przysięga" - kiedy premiera?

"Przysięga" zadebiutowała w Turcji 18 lutego 2019 roku. Pierwszy odcinek nowego tureckiego serialu w Polsce będzie można obejrzeć we wtorek, 3 września o godzinie 16:05 w TVP1.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

To koniec "Wiecznej miłości"!

Komentarze

Skomentuj
  • Iza (gość)

    Piękne filmy to Narzeczona ze Stambułu lub dwa oblicza Stambułu ,to powinni zakupić

    18.08.2019 14:05
  • Ela ela (gość)

    Przepiekny film godny polecenia

    14.08.2019 23:58
  • Ewa (gość)

    Gulperi ,to jest bardzo dobry serial i powinni go zakupić .

    14.08.2019 19:32
  • Fanka (gość)

    Przysięga to inna wersja Więźnia miłości.Mnie się spodobał ,chociaż sceny takie przeciągane. Alle jednak więcej się dzieje ,bo 3 wiedźmy atakują Reyhan!Końcówka wzruszająca i czekam na 2 sezon,by oglądnąć dalsze losy bohaterów. Serialowa para podoba się!

    14.08.2019 18:39
  • Fanka tureckich seriali ;) (gość)

    Nie przesadzajcie, serial jest fajny, no ale jak kto lubi. Może trochę pachnie Więźniem miłości, ale fabula jest trochę inna, polecam obejrzeć. Jedyne co łączy te dwa seriale to ten sam dom i sypialnia 😆. Acha a przysięga Emira nie dotyczy złego traktowania żony, żeby się rozwieść, tylko on powiedział że nigdy jej nie dotknie, nie będzie jego żona. Zobaczcie czy mu się uda 😉

    13.08.2019 08:38
  • Wula (gość)

    Bardzo ladne filmy moze nie wszystkie moglam obejrzeć ale wole ogladac tureckie zamiast polskichDlaczego ja lub Trudne sprawy

    13.08.2019 05:40
  • HBO HD !!! (gość)

    /$&¥÷=÷=×××-----------◆●■○♡♡★♡♡♡♡♡♡♡♡

    12.08.2019 21:33
  • Ela blu (gość)

    Obejrzałam pierwszy sezon Przysięgi i niestety nie podoba mi się, jest bardzo nudny, ciągnie się strasznie, a fabuła mało ciekawa.

    12.08.2019 20:06
  • Asia (gość)

    Szkoda że nie jakiś inny serial, tylko podobny do "Więżnia miłości"

    12.08.2019 19:45
  • Ania (gość)

    A może w końcu jakiś Polski lub Europejski serial. Czemu ciągle ta sama fabuła w tureckim wykonaniu? Ile można

    12.08.2019 17:17
  • Ktos (gość)

    Nie zupełnie inna fabuła jak w Wiedniu bardzo ciekawa fakt domy samochody te same obejrzałam po turecku pierwszy sezon od 16 09 będzie drugi bardzo ciekawy i nie ciągnie się jak kanał warto ogladackoniec i sezonu jest bardzo zaskakujący naprawdę polecam

    12.08.2019 15:18
  • AlrTBo (gość)

    Odtwórcy głównych ról są też ze sobą prywatnie??? Ciekawe czy to tez będzie taka dlużyzna czy może akcja bardziej przyspieszy. Mam nadzieję że nie będzie wiele bzdurnych wątków jak w Więźniu. ..

    12.08.2019 13:13
  • Gość (gość)

    Od kiedy będzie ten nowy serial

    12.08.2019 12:32
  • Ktoś (gość)

    Bo to jest praktycznie kopia Więźnia... ten sam dom, ta sama scenarzystka, ta sama wytwórnia... nawet niektóre ubrania są te same...

    12.08.2019 12:19
  • AlrTBo (gość)

    Czyli biorą ślub chociaż nie chcą i zlym traktowaniem żony ma doprowadzić do rozwodu, pachnie to Więźniem miłości... wyczerpaly się im pomysly na scenariusze?

    12.08.2019 11:40
  • Nihan (gość)

    Nie TVP2 tylko TVP1