"Przysięga" odcinek 10. Reyhan nie zgadza się na rozwód! Leyla rozpoczyna pracę u Kemala [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal postanowił wycofać oskarżenie przeciwko Leyli. W 10. odcinku serialu "Przysięga" kobieta rozpoczyna pracę w jego domu. Emir wciąż próbuje namówić Reyhan na rozwód. Sprawdź, co wydarzy się w 10. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 10. we wtorek, 17.09.2019 o godz. 16:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Po włamaniu do domu Kemala (Can Verel) Leyla (Munise Özlem Öztürk) została aresztowana, ale Kemal wycofał oskarżenie i przedstawił Leyli propozycję nie do odrzucenia. Emir (Gökberk Demirci) nie może pogodzić się z tym, że ożenił się z Reyhan (Özge Yağız).

Kemal wycofuje oskarżenie przeciwko Leyli! Emir przekona Reyhan do rozwodu? Zobacz więcej

W 10. odcinku "Przysięga" Emir po raz kolejny namawia Reyhan na rozwód. Chce to załatwić w cywilizowany sposób. Jest zdenerwowany, nie rozumie, dlaczego Reyhan się nie zgadza. Zaznacza, że ich małżeństwo jest pomyłką. Cavidan (Gül Arcan) spiskuje po swojemu. Zatrzymuje Cemre (Ceyda Olguner), która była o krok od wylotu do Londynu. Zakochana w Emirze kobieta jest zdesperowana.

Leyla podpisuje umowę o pracę z Kemalem, bo nie ma wyjścia. Poznaje zwyczaje panujące w domu Kemala i Masal (Cansın Mina Gür). Hikmet (Berkant Müftüler) namawia syna, żeby zabrał żonę na kolację i pokazał jej miasto. Reyhan nie skarży się wujowi ani na Cavidan, ani na Emira.

Emir, czyli Gökberk Demirci. Obaj kochają motoryzację! Poznaj go bliżej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×