"Przysięga" odcinek 101. Nigar jest w ciąży! Emir zdradził Reyhan w nowym domu?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir jest wściekły na matkę po tym, jak dowiedział się, co zrobiła Reyhan. W 101. odcinku serialu "Przysięga" będzie już w nowym mieszkaniu, ale Reyhan zastanie go w dwuznacznej sytuacji. Sprawdź, co wydarzy się w 101. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 101. we wtorek, 4.02.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Gökberk Demirci) dowiedział się, ile krzywdy Cavidan (Gül Arcan) wyrządziła Reyhan (Özge Yağız). Wzburzony postanowił wyprowadzić się i chce zabrać Reyhan razem z sobą. Matka bardzo cierpi po tym, co się wydarzyło.

Emir wściekły na matkę! Postanawia wyprowadzić się z domu!Zobacz więcej

W 101. odcinku "Przysięga" Reyhan pociesza Sunę (Sıla Türkoğlu) po wyprowadzce jej brata. Tymczasem, Emir szykuje niespodziankę dla żony. Nigar (Yagmur Akdag) odkrywa, że jest w ciąży. Cemre (Ceyda Olguner) po raz kolejny wciąga Cavidan w swoje intrygi. Leyla (Munise Özlem Öztürk) informuje Taciego o zmianie planów.

Nieznajoma kobieta zjawia się w domu, który Emir szykuje dla Reyhan. Okazuje się, że to koleżanka Cemre z celi! Leyla zostawia Masal (Cansın Mina Gür) wiadomość i odchodzi. Reyhan przychodzi do Emira. Otwiera mu kobieta, która zapowiada, że trzeba posprzątać, aby żona Emira o niczym się nie dowiedziała. Kobieta wychodzi, a Reyhan zagląda do sypialni. Widzi bałagan i śpiącego Emira, który ma ślady szminki na koszuli. Czuje się upokorzona zachowaniem męża. Jest pewna, że Emir ją zdradził!

Śmierć jednej z bohaterek w finale 1. sezonu! Kiedy nowe odcinki tureckiego serialu w TVP1?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×