"Przysięga" odcinek 102. Reyhan nie uwierzy w niewinność Emira? Talaz grozi Leyli bronią! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir przeprowadził się do nowego domu. Za sprawą Cemre, Reyhan podejrzewa, że mąż ją zdradził! W 102. odcinku serialu "Przysięga" Emir będzie próbował wytłumaczyć Reyhan, że doszło do nieporozumienia. Sprawdź, co wydarzy się w 102. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 102. w środę, 5.02.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Po wyprowadzce z domu, Emir (Gökberk Demirci) chciał zrobić Reyhan (Özge Yağız) niespodziankę. Cemre (Ceyda Olguner) postanowiła jednak zniszczyć ich polepszające się relacje. Wysłała do Emira koleżankę z celi, która sprawiła, że Reyhan podejrzewa męża o zdradę!

Nigar jest w ciąży! Emir zdradził Reyhan w nowym domu?! Zobacz więcej

W 102. odcinku "Przysięga" Nigar (Yagmur Akdag), która dowiedziała się, że jest w ciąży zwierza się Melike (Esra Demir Çoban), ale nie chce powiedzieć Seferowi o dziecku. Cemre jest przekonana, że znalazła sposób, by pozbyć się Reyhan. Emir zapewnia żonę, że za bardzo ją kocha, by dopuścić się zdrady.

Kiedy Reyhan i Emir przyjeżdżają do rezydencji, Cemre odnosi wrażenie, że Reyhan nie przejęła się zdradą męża. Podczas spotkania z koleżanką z celi ma do niej pretensje, że intryga nie powiodła się. Kemal (Can Verel) martwi się zniknięciem Leyli (Munise Özlem Öztürk). Cemre płaci Manolyi podwójną stawkę. Taci dostaje list od Leyli. Leyla zgłasza policji włamanie. Kiedy Taci orientuje się, że został zdradzony, uderza Leyle i wymierza do niej z pistoletu! Zabije ją?

Śmierć jednej z bohaterek w finale 1. sezonu! Kiedy nowe odcinki tureckiego serialu w TVP1?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Adi (gość)

    Talaz orientuje się, że Leyla go zdradziła,a nie Taci. Taci dostaje od Leyli list, w którym przekazuje mu swoje oszczędności żeby wyjechał z kraju i zaczął ukladac sobie życie od nowa.

    04.02.2020 18:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×