"Przysięga" odcinek 104. Kemal namawia Emira, aby skontaktował się z Reyhan. Ich małżeństwo to już przeszłość? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Rodzina Tarhunów dowiedziała się o przysiędze, jaką Reyhan złożyła Hikmetowi. W 104. odcinku serialu "Przysięga" Kemal będzie próbował namówić Emira, aby walczył o żonę. Sprawdź, co wydarzy się w 104. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 104. w piątek, 7.02.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Hikmet (Berkant Müftüler) zobaczył zdjęcia Emira (Gökberk Demirci) z obcą kobietą. Wręczył Cavidan (Gül Arcan) pozew rozwodowy i poinformował wszystkich, że Reyhan (Özge Yağız) zgodziła się na ślub z Emirem na jego prośbę. Cała rodzina jest w szoku.

Hikmet mówi rodzinie prawdę o przysiędze Reyhan! Leyla umrze?!Zobacz więcej

W 104. odcinku "Przysięga" minęły 3 miesiące. Cemre (Ceyda Olguner) dogląda domu rodzinnego Emira i liczy na jego powrót. Namawia Sunę (Sıla Türkoğlu), żeby zmusiła brata do powrotu. Emir mieszka u Kemala (Can Verel), który ma do niego pretensje, że marnuje sobie życie i cierpi z miłości. Zachęca, żeby pojechał do Reyhan, bo ma jej adres.

Reyhan mieszka z Zeynep (Balım Gaye Parlak) i z koleżanką - nielegalnie pracującą w Turcji Azerką, Narin (Yagmur Shahbazova). Mają kłopoty finansowe i trudności z zapłaceniem czynszu. Właściciel mieszkania wyrzuca je na bruk. W swoich rzeczach Reyhan odnajduje wycinek z gazety, na którym jest Emir w towarzystwie Cemre.

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • natan9 (gość)

    dawno takiego kiczu nie oglądałem

    05.03.2020 16:26
  • JA-SA (gość)

    Podoba mi się komentarz Eli Serial jest piękny, ona jest piękna, miłość jest piękna. Ogólnie jest pięknie 👍👍👍 Ludzie wrzućcie na luz i wszystko będzie piękne

    07.02.2020 17:12
  • Skazani na miernotę (gość)

    A co proponujesz w godzinach popołudniowych? Bo polityki mam dość....

    07.02.2020 13:18
  • Mnie się podoba (gość)

    A Wy nie musicie oglądać

    07.02.2020 13:03
  • Kicz X Kicz (gość)

    W pełni zgadzam się z bardzo dobrą, rzetelną opinią Przysięga to KICZ! Popieram w całej rozciągłości. A tym którzy piszą " po co to oglądacie/ krytykujecie" itp. itd , zwracam uwagę, iż odpowiedzi są bardzo czytelne we wpisach osoby, którą popieram- bo trzeba coś zobaczyć aby ocenić, nawet skrytykować, od tego jest miejsce na komentarze, bo fabuła jest tak mizerna i naiwna, że nie sposób nie myśleć, ze producenci tego serialiku nastawili się na bardzo niewymagających widzów, byle coś upchnąć i zarobić i że niestety, ale to najlepszy czas antenowy. A wy drogie zachwycone Panie nijak nie uzasadniacie, że warto to oglądać. Nie przytaczacie żadnych, konkretnych argumentów, bo widocznie ich brakuje. Oczywiście, każdy ma prawo do wyboru co chce oglądać i do tego służy pilot, ale największy szkopuł leży właśnie w godzinie emisji, bo Przysięga i późniejszy Więzień miłości nie są warte tego czasu za pieniądze z abonamentu. Co z widzami, którzy mają bardziej wyszukane gusta??? Czekam, aż oba te nędzne serialiki się skończą, z nadzieją, że dadzą wreszcie coś dobrego, choć może to za duży optymizm.

    07.02.2020 12:34
  • Matka (gość)

    Nie podoba się ,nie oglądaj.

    07.02.2020 09:09
  • Ania (gość)

    Może to i nudny serial ale trochę mnie wciągnął Przynajmniej nie ma w nim przemocy A co gorsza sexu Tak jak przeważnie we wszystkich filmach ni z tąd ni zowąd lądują w łóżku i to filmy emitowane w takich godzinach gdzie dzieci mogą jeszcze zobaczyć.

    07.02.2020 06:31
  • Caroline (gość)

    Jesli ,,ktoś " jest takim znawcą kina i uważa, że może krytykować gusta innych odbiorców telewizji publicznej proponuje zmienić kanał w czasie kiedy leci serial Przysiega i wybrać bardziej odpowiednie dla jego wysublimowanego ego pozycje z szerokiej gamy programów TV.

    07.02.2020 01:23
  • Jadwiga (gość)

    Jeśli to takie badziewie dla głupich to czemu mądrale oglądacie i krytykujecie przecież macie pilota ? Wielu osobom podoba się i czeka na dalsze losy pozdrawiam fanów.

    07.02.2020 01:18
  • xsx (gość)

    Ja mam tylko jedno pytanie. Czy ten serial jest przeznaczony dla niedojebanych umysłowo???

    07.02.2020 00:20
  • Przysięga to KICZ !!! (gość)

    Każdy ma prawo w swoich postach tutaj zamieszczanych wyrazić swoje zdanie za i przeciw, bo jest to miejsce na komentarze nie tylko pozytywne, ale też na te negatywne-krytykujące ten mizerny serialik. Właśnie dlatego, że się oglądało to się wie, że Przysięga to gniot i się potrafi swoją opinię uzasadnić mocnymi rzeczowymi argumentami, które są oparte na silnych fundamentach. Każdy z nas zasiadając przed szklany ekran ma inne oczekiwania i dla wymagającego widza lubiącego dobre kino Przysięga to byle co - CHAŁA !!!

    07.02.2020 00:12
  • Ela (gość)

    To jest miłość jest pięknie ona jest piękna tylko myślałam że cały film Rejhan nie odezwie się do niego mi się podoba Polacy przywykli do brutalnej miłości jest pieknie

    06.02.2020 22:37
  • Caroline (gość)

    Serial Przysiega zaliczam właśnie do jednych z lepszych seriali tureckich jaki oglądałam a naprawdę dużo tego było. Jego fabuła jest przyjemna dla widza ,prosta chociaż są sceny które chwytają za serce. Drugi sezon jest świetny! !!!A tym co piszą te bzdury, że to flaki z olejem zadam pytanie dlaczego to oglądają? Po co poświęcają swój cenny czas i jeszcze mają ochotę pisać te wypociny ,krytykować i obrażać tych ludzi, którym ten serial odpowiada i się podoba! !!!!

    06.02.2020 21:46
  • Matka polka (gość)

    A ja wolę oglądać seriale ,a nie oglądać i słuchać naszych pazernych polityków którzy teraz będą walczyć o stołek prezydenta i nas Polaków oszukiwać jak to naszemu krajowi, żyje się na bogato

    06.02.2020 21:33
  • Przysięga to KICZ !!! (gość)

    Przysięga to serial kiczowaty, przedstawiający mizerny poziom pod każdym względem i najzwyczajniej w świecie nie wiedzieć czemu ujrzał światło dzienne. To zbiór słabych scenek zlepionych ze sobą starą gumą do żucia, odklejoną spod ławeczki przeciętniaka, który pisał scenariusz do tego gniota. Serial, który nie angażuje widza, wręcz męczy i śmiertelnie nudzi powtarzanymi i do granic możliwości naciąganymi na siłę scenami. Brakuje w nim emocji i akcji. Fabuła jego jest płaska i prosta, wręcz nieciekawa i mało odkrywcza bez polotu i brak jej oryginalności. Brak mu również jakości i różnorodności. Serialik o słabej realizacji , o słabej kompozycji obrazu i bardzo słabej muzyce ( a właściwie jej brak), która jest niemiłym dysonansem dla ucha - nie inspiruje, nie nadaje scenom większej interpretacji i znaczenia oraz nie podkreśla ich głębi w przekazie by bardziej zaciekawić widza. Największym mankamentem tego bubla TVP1 jest też bardzo słaba obsada aktorska - to iście marność nad marnościami w dosłownym tego słowa znaczeniu. Aktorzy amatorzy udający, że w nim grają są drętwi i niemiłosiernie sztuczni, nieumiejący grać emocjami, jadący cały czas na tym samym wyrazie twarzy z głęboką pustką w oczach i martwym spojrzeniem, o wielkich brakach w emisji głosu jak i w dykcji co jest fundamentalną podstawą w zawodzie aktora i wręcz wymogiem w tej pracy. Serial nie robi żadnego wrażenia ani nie wywołuje żadnych emocji, krótko mówiąc serial bez przekazu maksymalnie wtórny, o którym się nie pamięta i szybko się o nim zapomina. To zdecydowanie serial nastawiony na określoną grupę odbiorczą, który nie zachwyca wymagającego widza lubiącego dobre kino. Najbardziej bolesne w tym całym absurdzie jakim jest Przysięga jest to, że to badziewie emitowane jest w najlepszym czasie antenowym publicznej telewizji i że pośrednio abonamenci są sponsorami tak niewartościowego serialiku. Przysięga to byle co - CHAŁA !!!

    06.02.2020 21:28
  • Adi (gość)

    A może to Pani jackowa te seriale ogląda.... Nie ma co dewagować, kto chce niech swoje 45 min. dziennie poświęca. Wolę czasem te pierdoły oglądać niż myśleć o tym ile dziennie przykrych rzeczy dzieje się na świecie. Bynajmniej człowiek pośmieje się :)

    06.02.2020 20:05
  • Hela (gość)

    Spośród wielu naprawdę bardzo dobrych tureckich seriali to co nam serwują to kicz, nuda i beznadziejne historyjki pisane albo przez amatorów albo dla..... i tu niech sobie każdy dopowie.

    06.02.2020 19:03
  • Ela (gość)

    Te ciągłe zbliżenie twarzy Reinhan , jej lzy i muzyka...zabiera około 5 minut każdego odcinka. Powroty akcji, bezsensowne dluzyzny...mozna zaparzyć kawę w tym czasie. A po co w ogóle to powtarzanie akcji??????? Czekamy na to co będzie, a nie na to co już było.

    06.02.2020 18:23
  • Barbara (gość)

    Fajny film jakby glowna bohaterka tyle nie plakala

    06.02.2020 17:41
  • A to ja (gość)

    Piękny film

    06.02.2020 16:53
NowszeStarsze