"Przysięga" odcinek 106. Narin składa Kemalowi zaskakującą propozycję. Co dzieje się z Cavidan? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan mieszka z Zeynep i koleżanką, Narin. Po namowach Kemala, Emir postanowił ją odnaleźć. W 106. odcinku serialu "Przysięga" to Kemal będzie bliżej Reyhan, a to za sprawą... Narin. Sprawdź, co wydarzy się w 106. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 106. we wtorek, 11.02.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yağız) jest w trudnej sytuacji mieszkaniowej. Zaynep (Balım Gaye Parlak) zachorowała, a Narin (Yagmur Shahbazova) ściągnęła znajomego, aby pomógł im w przeprowadzce. Emir (Gökberk Demirci), po namowach Kemala (Can Verel), wyruszył spotkać się z żoną. Kemal trafił do restauracji, w której pracuje Narin.

Emir postanawia odnaleźć Reyhan! Cemre szykuje kolejny podstęp Zobacz więcej

W 106. odcinku "Przysięga" Narin domaga się od szefa zaległej pensji. Uciekając z pieniędzmy, omal nie wpada pod samochód Kemala. Razem udają się do komisariatu złożyć zeznania. Okazuje się, że Narin grozi deportacja, ale składa Kemalowi specyficzną propozycję - chce, aby wzięli ślub.

Reyhan postanawia zabrać Zeynep do lekarza. Wcześniej jednak jedzie na komisariat, gdzie wpada prosto na Emira. Zeynep przerywa niezręczną ciszę, po czym mdleje na oczach męża Reyhan. Melike (Esra Demir Çoban) odwiedza Cavidan (Gül Arcan), która obecnie mieszka w bardzo biednej dzielnicy. Matka Emira jest w bardzo złym stanie, czując się upokorzona, wyrzuca Melike za drzwi.

Śmierć jednej z bohaterek w finale 1. sezonu! Kiedy nowe odcinki tureckiego serialu w TVP1?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • 655 (gość)

    Oo..

    12.02.2020 14:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×