"Przysięga" odcinek 108. Kemal i Narin zostają małżeństwem! Emir spędza noc u Reyhan [STRESZCZENIE ODCINKA]

Narin zaproponowała Kemalowi, aby się z nią ożenił. Dzięki temu nie zostanie deportowana. W 108. odcinku serialu "Przysięga" dojdzie do zalegalizowania małżeństwa! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 108. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 108. w czwartek, 13.02.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Narin (Yagmur Shahbazova) trafił do aresztu. Wcześniej zaproponowała Kemalowi (Can Verel), aby się z nią ożenił i uratował przed deportacją. On z kolei martwi się, że dziadek Masal (Cansın Mina Gür) odbierze mu prawa do opieki nad córką.

Kemal straci prawa do opieki nad Masal? Emir jest zazdrosny o Reyhan! Zobacz więcej

W 108. odcinku "Przysięga" Emir (Gökberk Demirci) zapewnia Reyhan (Özge Yağız), że jest u niej tylko ze względu na chorą Zeynep (Balım Gaye Parlak). Kemal informuje Narin, że zgadza się na ślub z nią. Ma nadzieję, że dzięki temu sąd nie odbierze mu Masal. Zapowiada jednak, że małżeństwo będzie trwało tylko tak długo, jak będzie to koniecznie, a później każde z nich pójdzie w swoją stronę. Następnie, zmusza Narin, by zamieszkała w jego domu.

Najpierw jednak, Kemal zawodzi Narin do domu Reyhan, aby zabrała swoje rzeczy. Tam zastają Emira. Oboje tłumaczą się ze swojej decyzji dotyczącej ślubu. W domu Kemal przedstawia swoją nową żonę Seyhriye (Derya Kurtuluş) i Masal. Cavidan (Gül Arcan) umawia się z Cemre (Ceyda Olguner) w drogiej kawiarni. Matka Emira prosi, aby Cemre doprowadziła do jej spotkania z synem. Emir spędza noc w domu Reyhan, czuwając przy Zeynep.

Śmierć jednej z bohaterek w finale 1. sezonu! Kiedy nowe odcinki tureckiego serialu w TVP1?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ew (gość)

    Basiu, w tych serialach tez nie ma sprawiedliwości. Popatrz taka Alev za nic nie ukarana i pełno scen z przemocą. też machają do siebie bronią. Mnóstwo takich co posiada pistolet.

    13.02.2020 13:35
  • Basia (gość)

    serial rzeczywiście słaby,brak ciągu zdarzeń i logiki,ale oglądam bo uciekam od filmów pełnych wulgaryzmów,gwałtów i gotowych instrukcji jak zabić drugiego człowieka,w serialu również nie brak ludzkiego brudu ale przychodzi sprawiedliwość i to taka fajna bajka!

    13.02.2020 12:56
  • Boska (gość)

    Uwielbiam ten film z całą rodziną go oglądam.

    13.02.2020 11:26
  • Oma (gość)

    Jak wam nie odpowiada to nie oglądajcie nikt wam nie kaze

    13.02.2020 10:55
  • Janusz (gość)

    Zakaz kupowania takich filmów tandeta

    13.02.2020 09:25
  • Gonia (gość)

    Ten cały film można by było robić w 20 odcinkach i tak nie było by zbyt dużo akcji.

    13.02.2020 06:59
  • Gonia (gość)

    Ten cały film można by było robić w 20 odcinkach i tak nie było by zbyt dużo akcji.

    13.02.2020 06:59
  • Gonia (gość)

    Ten cały film można by było robić w 20 odcinkach i tak nie było by zbyt dużo akcji.

    13.02.2020 06:59
  • Bogula (gość)

    Aktorstwo w tym filmie to beznadzieja akcje ciągną się jak flaki tylko aktorzy urodziwi i dlatego patrzę

    13.02.2020 06:23
  • Zelfryda (gość)

    Bo stać ich tylko na to

    12.02.2020 23:37
  • Maryla (gość)

    Ja oglądam i będą oglądała z tej prostej przyczyny,że mi się podoba i gra aktorów również. .

    12.02.2020 19:42
  • Maryla (gość)

    Ja oglądam i będą oglądała z tej prostej przyczyny,że mi się podoba i gra aktorów również. .

    12.02.2020 19:41
  • Maryla (gość)

    Ja oglądam i będą oglądała z tej prostej przyczyny,że mi się podoba i gra aktorów również. .

    12.02.2020 19:41
  • Maryla (gość)

    Ja oglądam i będą oglądała z tej prostej przyczyny,że mi się podoba i gra aktorów również. .

    12.02.2020 19:41
  • Maryla (gość)

    Ja oglądam i będą oglądała z tej prostej przyczyny,że mi się podoba i gra aktorów również. .

    12.02.2020 19:41
  • Maryla (gość)

    Ja oglądam i będą oglądała z tej prostej przyczyny,że mi się podoba i gra aktorów również. .

    12.02.2020 19:41
  • Maryla (gość)

    Ja oglądam i będą oglądała z tej prostej przyczyny,że mi się podoba i gra aktorów również. .

    12.02.2020 19:40
  • Lilka (gość)

    Też tak uważam ciągnie się jak flaki z olejem i nic konkretnego się nie dzieje ! Nie na moje nerwy

    12.02.2020 19:16
  • Santa (gość)

    Fakt brak akcji, wątki bardzo rozciagliwe ale zawsze coś innego anie ciągle powtarzane te same filmy.

    12.02.2020 19:09
  • Emerytka (gość)

    A ja lubię oglądać ten serial i każdego dnia z niecierpliwoscia czekam kolejnego odcinka

    12.02.2020 18:53
NowszeStarsze