"Przysięga" odcinek 109. Reyhan dowie się o niewinności męża? Emir ma wypadek! Co z nim będzie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Narin i Kemal zostali małżeństwem, a Emir próbuje zbliżyć się do Reyhan. W 109. odcinku serialu "Przysięga" między nimi dochodzi do poważnej kłótni. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 109. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 109. w piątek, 14.02.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Narin (Yagmur Shahbazova) i Kemal (Can Verel) są małżeństwem. Kiedy pojechali po rzeczy Narin, spotkali Reyhan (Özge Yağız) i Emira (Gökberk Demirci), który postanowił zostać u Reyhan, aby czuwać nad chorą Zeynep (Balım Gaye Parlak).

Kemal i Narin zostają małżeństwem! Emir spędza noc u Reyhan Zobacz więcej

W 109. odcinku "Przysięga" Narin nie chce spać z Kemalem w jednym pokoju. Mężczyzna twierdzi, że nie mogą spać osobno, żeby nie wzbudzać podejrzeń. Zeynep wstaje z samego rana i przygotowuje śniadanie. Wygląda na to, że czuje się coraz lepiej. Reyhan wciąż jednak martwi się o nią. Cavidan (Gül Arcan) próbuje dodzwonić się do syna, ale on nie chce z nią rozmawiać. Odbiera dla świętego spokoju, ale jest bardzo oschły. Później namawia Zeynep, by wróciła z nim do rezydencji Tarhunów. Słysząc to, Reyhan robi mężowi awanturę, dochodzi do rękoczynów. Spoliczkowany przez Reyhan Emir wychodzi wzburzony.

Kemal zjawia się w domu Reyhan i przedstawia dowody niewinności Emira. Pokazuje nagranie, na którym Manolya przyznaje się do tego, że doprowadziła do tego, że Emir stracił przytomność. Reyhan jest w szoku. Kemal zapewnia ją jednak, że jeśli porozmawia z mężem, on na pewno jej wybaczy. Cavidan nie chce przyjąć od nikogo pomocy. Kemal odbiera telefon i dowiaduje się, że Emir ma wypadek.

Śmierć jednej z bohaterek w finale 1. sezonu! Kiedy nowe odcinki tureckiego serialu w TVP1?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Tak, dałam szansę filmowi ale nic, kemal jest fajny i tyle, a ta matka Emira i koleżanką nic, biedna Reyhan:/ film nudny, słaby, źle nagrany.

  14.02.2020 23:11
 • Tesia (gość)

  Bardzo słaby filmik. Nic się tak naprawdę nie dzieje, coś się zaczyna i zaraz kończy. Porwania, więzienie, okup bez sensu. Bardzo podoba mi się serial ,, WIECZNA MIŁOŚĆ ", trzyma w napięciu, intrygi, tajemnice i zagadki rozwijają się. Polecam.

  14.02.2020 07:55

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×