"Przysięga" odcinek 11. Cavidan wyrzuca Reyhan z domu! Między nimi dochodzi do szarpaniny! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan nie zgodziła się na rozwód z Emirem. W 11. odcinku serialu "Przysięga" Cavidan wpadnie we wściekłość i wyrzuci synową z domu! Sprawdź, co wydarzy się w 11. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 11. w środę, 18.09.2019 o godz. 16:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Gökberk Demirci) próbował przekonać Reyhan (Özge Yağız), aby się z nim rozwiodła, ale ona nie zgadza się na to. Próbuje dochować przysięgi, którą złożyła wujkowi Hikmetowi (Berkant Müftüler).

Reyhan nie zgadza się na rozwód! Leyla rozpoczyna pracę u KemalaZobacz więcej

W 11. odcinku "Przysięga" Leyla (Munise Özlem Öztürk) na różne sposoby próbuje rozbawić Masal (Cansın Mina Gür). Dziwi ją obojętność dziewczynki i postanawia to wyjaśnić. Talaz wpadł na pomysł jak zemścić się na Kemalu (Can Verel). Między Cavidan (Gül Arcan) a Reyhan dochodzi do ostrej wymiany zdań. Matka Emira chwyta synową za ramię i prowadzi do wyjścia. Tam czeka już walizka z rzeczami Reyhan. Cavidan wyrzuca ją na zewnątrz i rozkazuje Reyhan wynieść się z jej domu. Dziewczyna wychodzi po swoje rzeczy i z podniesioną głową wraca do środa. Na progu Cavidan podnosi na Reyhan rękę, ale ta blokuje uderzenie. Cavidan jest w szoku.

Emir rzuca się w wir pracy, żeby tylko nie zabrać żony na kolację. Reyhan zamyka się w sypialni, ale Cavidan każe Nigar przynieść zapasowy klucz. Dochodzi do kolejnej szarpaniny. Kiedy Reyhan mówi, że gdyby Hikmet wiedział o wszystkim, nigdy by na to nie pozwolił. Wtedy Cavidan wścieka się jeszcze bardziej i rzuca Reyhan o ścianę. Dziewczyna traci przytomność, a spanikowana Cavidan ucieka. Wtedy do domu wraca Emir. Tymczasem, Masal ma atak alergii. Kemal jest wściekły na Leylę, że do tego dopuściła. Ona jednak nic nie wiedziała o uczuleniu dziewczynki.

Emir, czyli Gökberk Demirci. Obaj kochają motoryzację! Poznaj go bliżej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×