"Przysięga" odcinek 118. Reyhan i Emir sam na sam nad brzegiem morza. Pogodzą się? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan nie daje za wygraną. Jest ciężko, bo Cemre robi wszystko, aby Emre stracił do żony resztki sympatii. W 118. odcinku serialu "Przysięga" Reyhan i Emir spędzą jakiś czas sam na sam. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 118. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 118. w czwartek, 27.02.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cemre (Ceyda Olguner) chciała pojechać z Emirem (Gökberk Demirci) na badania, ale zatrzymała ją Suna (Sıla Türkoğlu). W związku z tym, zamiast Cemre, Emirowi towarzyszyła Reyhan (Özge Yağız).

Reyhan zdemaskuje Cemre? Tajemniczy gość w domu Kemala. Kim jest?Zobacz więcej

W 118. odcinku "Przysięga" Cemre jest zazdrosna, bo Emir i Reyhan zniknęli razem. Nikt nie wie, że to Sefer załatwił zakochanym romantyczne spotkanie nad brzegiem morza. Narin (Yagmur Shahbazova) planuje ucieczkę, ale ma wyrzuty sumienia, bo zostawia Masal (Cansın Mina Gür) i Kemala (Can Verel).

Cemre znów knuje, ale Reyhan nie odpuszcza. Cemre zaprasza do domu Emira koleżankę i robi wszystko, aby Reyhan czuła się zazdrosna. To się udaje, bo Reyhan decyduje się nie wychodzić, aby sprawdzić leki, które przyjmuje Suna. Chce mieć Cemre i jej gościa na oku.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Patka (gość)

    Ile można patrzec na lzy Reyhan. Robi sie nudnezamiast działać to tylko oczami przewraca i placze

    28.02.2020 09:44
  • Tak (gość)

    Tsk

    27.02.2020 20:13
  • Basia (gość)

    odnośnie Emira mam nieodparte wrażenie,że to taki misiu o małym rozumku,jest zły na Reyhan ale nie zrobił nic żeby wyjaśnić tę mocno naciąganą intrygę z kochanką w tle! wystarczyło dopytać skąd znała adres nowego domu skoro miała to być niespodzianka! tak bardzo kochał,że przez 3 miesiące smutki topił w klubach nocnych,a Reyhan z trudem radziła sobie w nowym miejscu! Całe nieszczęście Reyhan zaczyna się w momencie spotkania wuja,a ten po wyprowadzce Reyhan nie zainteresował się jej losem...

    27.02.2020 11:00
  • Kasia (gość)

    Wciągnęła mnie bardzo ta telenowela, nigdy nie oglądałam tureckich seriali ale czy Reyhan musi cały czas płakać a Emir jest non stop pod wpływem innych osób? Starczy tego. Fajny serial ale za długo trwa to obrażanie się na siebie..

    27.02.2020 09:07
  • Basia (gość)

    Cała ta fabuła mocno naciągana,wszystkiemu winien jest Hikmet i jego durna przysięga ! Między młodymi iskrzy będą się schodzić i rozchodzić, irytuje brak logiki,przewracanie oczami i ten płacz Reyhan.Na litość niech ona już tyle nie płacze,a czego się nie podejmie zawsze kończy w ręku w nocniku! Widocznie ta turecka miłość musi boleć! Oglądam ale już jestem zmęczona!

    27.02.2020 08:44
  • Danka (gość)

    Serialprzysiega.ogladam ale ile można znosić podłość Cemre Cevidan kto miał tak podlą teściową którą nie kochała własnych dzieci tylko pieniadze .A Emir wychuchany synuś mamy nie widzi jak znęca się nad Reychan .Nie wiem czy będę oglądać tę dwulicowa Cevidan.

    27.02.2020 08:05
  • Danka (gość)

    Serialprzysiega.ogladam ale ile można znosić podłość Cemre Cevidan kto miał tak podlą teściową którą nie kochała własnych dzieci tylko pieniadze .A Emir wychuchany synuś mamy nie widzi jak znęca się nad Reychan .Nie wiem czy będę oglądać tę dwulicowa Cevidan.

    27.02.2020 08:05