"Przysięga" odcinek 120. Cemre oskarża Reyhan o pobicie! Emir interweniuje! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan nie ma zamiaru pozwolić Cemre na to, aby dłużej truła Sunę lekami. W 120. odcinku serialu "Przysięga" dojdzie do eskalacji konfliktu między kobietami. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 120. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 120. w poniedziałek, 2.03.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yağız) dowiedziała się, że leki, które Cemre (Ceyda Olguner) podaje Sunie (Sıla Türkoğlu) to psychotropy, przez które siostra Emira (Gökberk Demirci) czuje się coraz gorzej i ma halucynacje. Kiedy oskarżyła Cemre o trucie Suny, ta wyrzuciła lekarstwa do zlewu. Reyhan uderzyła ją w twarz!

Reyhan dowiaduje się, jakie leki przyjmuje Suna. Między nią a Cemre dochodzi do bójki!Zobacz więcej

W 120. odcinku "Przysięga" Emir zastaje kłócące się Reyhan i Cemre. Cemre oskarża Reyhan o pobicie, a Emir znów nie wierzy w wyjaśnienia żony. Reyhan próbuje się bronić tłumacząc, że uderzyła Cemre, bo ona truje Sunę. W kuchni pojawia się siostra Emira. Wszystko słyszy też Hikmet (Berkant Müftüler). Cemre robi z siebie ofiarę i zaczyna płakać.

Kemala (Can Verel) i Narin (Yagmur Shahbazova) odwiedza inspektor z biura imigracyjnego, żeby sprawdzić, czy ich małżeństwo jest prawdziwe. Suna zgadza się na badanie krwi, żeby sprawdzić, jakie leki przyjmowała. Jest przekonana, że dzięki temu oczyści Cemre z zarzutów i udowodni, że Reyhan kłamie. Na badania zabiera ją Emir. Cemre jest zdenerwowana. Dzwoni do koleżanki, której rodzice są właścicielami szpitala. Chce, aby podmieniła wyniki badań.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gajka (gość)

    Popieram wszystkie opinie. Też obejrzałam w wersji oryginalnej i faktycznie beznadzieja.

    17.06.2020 12:31
  • ,,dziadek'' (gość)

    Zobaczcie jak łatwo można wpływać na nasze nastroje,zwykły film ,,bajka''a jak wszyscy to przeżywamy,dorośli bo raczej dzieci tego nie oglądają. Tak....tak;tak media wpływają na kształtowanie naszych charakterów.Co dzisiaj oglądają dzieci i młodzież. Powiedzenie z jakim się wdajesz takim się stajesz i tak właśnie jest. Panujmy nad swoimi emocjami i nie dajmy się manipulować...

    03.03.2020 17:39
  • Bożena (gość)

    Wszyscy macie rację

    02.03.2020 09:28
  • Stachu Stelmach (gość)

    FLAKI z OLEJEM

    02.03.2020 07:38
  • Tez znudzona Przysięgą (gość)

    Brawo "znudzona". Popieram w 100%, bardzo dobrze napisane. Nie pojmuję czemu ma służyć kreowanie głównego bohatera ponoć wykształconego i niezależnego finansowo od rodziców dorosłego faceta o rozumku nastolatka.? Taki głupi że nie widzi intryg dookoła włącznie z tymi które robila jego matka? Czemu ma służyć kreowanie głównej bohaterki ktora godzi sie na wszystkie obelgi i walczy wlasciwie o co? O miłość faceta co przysięgał ze jej nie tknie? Czyli trwa z uporem w swojej Przysiędze i jednocześnie ma nadzieję że on się ze swojej wycofa? Najgorsze że pewnie wyemitują wszystko czyli do konca roku nic ciekawego nie zobaczymy :(

    01.03.2020 19:57
  • znudzona (gość)

    Wydawalo sie na poczatku , ze bedzie to fajny serial, ale pelny niewypal.Matka potwor [bo czy matka moze byc tak okrutna?], syn z wybrakowanym mozgiem, zona syna bez godnosci i honoru z wytrzeszeszczem oczu,ktorej maz sklada przysiege ze do konca zycia palcem jej nawet nie tknie , a trwa jak slup soli nawet geby nie rozdziawi. Przyjaciolka rodziny to napalona kobyla , ktora tylko czycha , by rozlozyc nogi przed tym przymulem,najgorszy jest ten stary dziad , ktory zrobil najwieksza krzywde synowej zmuszajac ja do niedorzecznej przysiegi , by chronic swoja patologiczna rodzine i synalka rozkapryszonego niedojrzalego starego byka . Obejrzalam drugi sezon po Turecku , tam konca nie widac i powielanie pomyslow, Po co to krecic dwiescie poltoragodzinnych odcinkow jak sie ma pomysl tylko na trzydziesci. Mysle ze to sie skonczy okolo czterechsetnego odcinka.Polskie odcinki poszatkowane i czesto brakuje sensu w fabule

    01.03.2020 15:16
  • Bwpp (gość)

    "Nikt nikogo nie zmusza do oglądania " ale ci którzy wreszcie po południu mają czas by coś obejrzeć w telewizji są właśnie zmuszeni do oglądania tych miernot. Po co kupować i wyświetlać dwa bardzo słabe i podobne seriale, skoro jest tyle ciekawszych i lepiej wyreżyserowanych? Co to za sens pisać serial gdzie tylko się na siebie gapią, płaczą i powtórki tego co już było?

    01.03.2020 14:52
  • STASI (gość)

    Zgadzam się z większością opini,które piszą,ale przecież nikt nikogo nie zmusza do ogladania.!

    01.03.2020 12:46
  • Alicja (gość)

    serial beznadziejny po co kupować takie seriale tyle jest pięknych filmów polskich a to nadzienie ciągle powtarzają sceny co to za reżyser że pisze takie seriale

    01.03.2020 09:27
  • ella (gość)

    ile tego jest? jak długo to jeszcze poleci, bo chciałoby się coś weselszego.....

    29.02.2020 23:04
  • Mery (gość)

    Przysięga to nudny serial powtarzanie tych samych scen to zabawa w kotka i myszke

    29.02.2020 20:17
  • Gosc1 (gość)

    Glupi to malo powiedzane nie ma nic wspolnego z zyciem oderwany od rzeczywistosci.nikt tak nie zachowuje sie .wkurzajacy na maxa.dobry jest turecki serial narzeczona ze stambulu .pozdrawiam wszystkich ogladajacych i zycze cierpliwosci

    29.02.2020 19:45
  • Krystyna (gość)

    Głupi i naiwny na dodatek wkurzajacy.

    29.02.2020 19:33
  • irena jarota (gość)

    zapowjadało się na fajny serjal a okazuje się ze szmira jakich mało flaki z olejem taka nuda ze przestalam oglądać jestem bardzo rozczarowana

    29.02.2020 17:48
  • Anka (gość)

    Czekam czekam na poniedziałkowy odcinek 🙂.

    29.02.2020 16:47
  • Anka (gość)

    Czekam czekam na poniedziałkowy odcinek 🙂.

    29.02.2020 16:47
  • Terenia (gość)

    Zapomniałam dopisać że zupełnie nie życiowy dziecko oglądające byłabym wkurzone na zachowanie się aktorów wobec siebie to nie jest serial tytułem Z życia wzięte to jest bajka którą by nawet staruszkowie nie polubili Jedynym plusem są ładni aktorzy i to wszystko fabuła wyssana z palca

    29.02.2020 16:41
  • Terenia (gość)

    W życiu nie oglądałam jeszcze takiego serialu który się ciągnie jak flaki z olejem początek był zachęcający w momencie jak akcja zaczęła się rozgrywać serial padł na deski dobrze ktoś napisał aktorzy grają Jak kukły arrayan Zalewa się łzami serial zaczyna być niesamowicie nudny te powtarzanie sytuacji przypominanie wychodzi już bokiem dziś już oglądam od przypadku do przypadku i pomijając nawet parę odcinków to ciągle wszystko stoi w miejscu przypuszczam że drugi sezon będzie jeszcze bardziej zniechęcający

    29.02.2020 16:37
  • Blee (gość)

    Niby taki głupi nikt nie oglada a wszyscy wiedzą o co chodzi

    29.02.2020 11:08
  • Dora (gość)

    Szkoda mowic. Sa smartwony ,a ludzie zyja jak 100 lat temu.

    29.02.2020 09:13
NowszeStarsze