"Przysięga" odcinek 121. Cemre stawia na swoim, a Reyhan czyta list od Cavidan! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan oskarżyła Cemre o to, że truje lekami Sunę. Nikt jej nie wierzy, Suna poddała się więc badaniom. W 121. odcinku serialu "Przysięga" wyniki szokują, ale tylko... Reyhan. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 121. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 121. we wtorek, 3.03.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yağız) postanowiła zdemaskować Cemre (Ceyda Olguner) i powiedziała wszystkim, że podaje Sunie (Sıla Türkoğlu) psychotropy, które źle wpływają na siostrę Emira (Gökberk Demirci). Suna zgodziła się na badanie krwi, aby oczyścić Cemre z zarzutów.

Cemre oskarża Reyhan o pobicie! Emir interweniuje! Zobacz więcej

W 121. odcinku "Przysięga" ciepły gest Emira daje Reyhan nadzieję. Kemal (Can Verel) jest zaniepokojony zachowaniem Narin (Yagmur Shahbazova), postanawia ją śledzić. Emir otrzymuje wyniki badań Suny, które uspokajają wszystkich prócz Reyhan. Dziewczyna nie może uwierzyć w to, że badania niczego nie wykazały. Wszystko dzięki koleżance Cemre, która zaszantażowana zgodziła się podmienić próbki.

Emir otwiera list, który napisała do niego Cadivan (Gül Arcan). Pojawia się jednak Cemre i uniemożliwia mu przeczytanie go. Później przez przypadek list znajduje i czyta ktoś inny... To Reyhan! Wstrząśnięta chce o wszystkim powiedzieć Emirowi, ale zdaje sobie sprawę z tego, że on jej nie uwierzy. Dowiaduje się więc, kto jest nadawcą listu i prosi Melike (Esra Demir Çoban) o adres Cavidan.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Barbata (gość)

    A nasze polskie seriale? Wszystkie nudne i gra aktorów sztuczna, aktorstwo tureckie jest o dużo lepsze, a na scenariusz nie mają wpływu, tvp nie ma nic innego do zaoferowania, same powtórki i kiczowate seriale

    04.03.2020 17:14
  • Ewa (gość)

    I o co wy sie ludzie klucicie dopiekacie sobie w tych komentarzach, przeciez nie musicie ogladac kanalow jest duzo kazdy cos znajdzie dla siebie i po co te docinki brak wychowania.

    03.03.2020 20:46
  • Basia (gość)

    Lila masz rację,że Hikmet jest jakiś wycofany z życia,odnoszę wrażenie,że nie jest szczęśliwy.Nie wiemy w jaki sposób poznał swoją byłą żonę ,wiemy tylko że nienawidzi jej za jakieś zaszłości ale póki co jest głową rodziny! pozdrawiam

    03.03.2020 18:00
  • Arwena (gość)

    Panie lub pani Ryby. Jak się nie podoba to proszę sobie oglądać tvn lub Polsat.

    03.03.2020 13:17
  • Gos (gość)

    Zakupiło po Anię Kurski trzeba trochę głową ruszyć a nie pisać vbet

    03.03.2020 10:04
  • Lila (gość)

    Basiu a kto jest głową rodziny u tych Tarhunow czy jak im tam? Moze Hikmet, który nic nie wie co się w domu dzieje ani co kombinowala jego żona ? A może głową jest Emir o rozumku chłopczyka? Widać że to kręcone na siłę, pomysł był może na 20 odcinków a koniecznie chcieli ponad 200.

    03.03.2020 09:30
  • Basia (gość)

    moja z ojcem oglądała kiedyś namiętnie "Isaurę" i "Dynastię" nie były to seriale wysokich lotów,podobnie jest i teraz ,ludzie chcą popatrzeć na życie wyższych sfer i ...nagle okazuje się,że życie w złotej klatce nie do końca jest fajne!Pamiętajmy też,że to jest Turcja głową rodziny jest mężczyzna a głową domu jest najczęściej kobieta,teściowa dominująca nad wszystkimi.Serial wybitnie słaby o absurdalnej fabule! Kasa się liczy i te bzdury nam się sprzedaje!Pozdrawiam wszystkich Yeminków

    03.03.2020 09:06
  • Idolka (gość)

    Jezeli komus się nie podoba,to nie musi tego oglądać....ale kazdy wie o co chodzi i co moze być..

    03.03.2020 08:02
  • Tajemnicza (gość)

    Oglądam, ale denerwujące powtórki z rozrywki. Biedna Elif wciąż ucieka i jest dręczona... znajduje mamę i traci. Ile razy można wracać do tego samego... nie pokazują rzeczy najbardziej istotnych tylko to co dzieje się po 6 Ci miesiącach... te ich wspominki bardzo irytujące...

    03.03.2020 07:37
  • Aska (gość)

    Niby nikomu się nie podoba a wszyscy wiedzą o co chodzi tak jak z disco polo nikt nie lubi a wszyscy znają piosenki czemu nasz naród jest taki fałszywy?

    02.03.2020 21:42
  • bou (gość)

    ten serial jak na razie może być tylko 3 odcinki ten list próbuje otworzyć.

    02.03.2020 21:18
  • W imieniu wielu widzów (gość)

    Jak komuś brakuje argumentów na obronę tej miernoty to wszystko co potrafi napisać to " nie oglądajcie jak się nie podoba ". Nam się nie podoba to, że w tvp lecą same durne serialiki o glupawej wkurzającej tematyce i schemacie patrzymy sobie w oczy- płaczemy- powtórki i od nowa a dobre seriale o niedogodnych godzinach na trudno dostępnych kanałach albo tylko w Internecie.

    02.03.2020 20:53
  • Lala (gość)

    Treść raczej banalna no i te dłużyzny brak cierpliwości

    02.03.2020 19:18
  • bou (gość)

    Ma być łącznie 170 odcinków? Dobrze się kończy?

    02.03.2020 19:00
  • Lara (gość)

    No to nie musi nikt oglądac ,mnie sie nawet podoba

    02.03.2020 18:48
  • niezapominajka (gość)

    serial trudno oglądać ! Dłużyzny i powtórki tych samych scen doprowadzają do szewskiej pasji . Strasznie naiwna fabuła.

    02.03.2020 17:59
  • Pstrąg (gość)

    Ryba masz rację.

    02.03.2020 17:31
  • Ryby (gość)

    Tak idiotyczny pseudo serial to tylko mógł zakupić Kurski czubek