"Przysięga" odcinek 123. Cavidan ponownie spiskuje z Cemre! Emir nie chce rozmawiać z matką. Co zrobi Reyhan? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan odwiedziła Cavidan i poprosiła, aby pomogła jej zwalczyć Cemre. W 123. odcinku serialu "Przysięga" matka Emira zjawia się w rezydencji. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 123. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 123. w czwartek, 5.03.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cavidan (Gül Arcan) postanawia porozmawiać z Emirem (Gökberk Demirci). Reyhan (Özge Yağız) ma nadzieję, że mąż dowie się o wszystkich złych rzeczach, które zrobiła Cemre (Ceyda Olguner).

Reyhan odwiedza Cavidan i prosi o pomoc. Matka Emira ostrzega Cemre! Zobacz więcej

W 123. odcinku "Przysięga" w rezydencji Tarhunów pojawia się Cavidan. Reyhan prosi Emira, by dał szansę matce. On jednak wciąż jest na nią wściekły. Kemal (Can Verel) próbuje rozszyfrować zamiary Narin (Yagmur Shahbazova). Cavidan postanawia odzyskać zaufanie syna, ale nie zdradza mu prawdy o Cemre. Reyhan jest rozczarowania postawą teściowej.

Okazuje się, że wcześniej Cemre przywiozła do Cavidan Sunę (Sıla Türkoğlu). Kobiety znowu się w zmowie. Tajemniczy list zaginął. Cavidan mówi Reyhan, że to nie ona napisała owy list. Cemre przypomina żonie Emira, że nie powinna z nią zadzierać. Zrezygnowana Reyhan postanawia się wycofać. Informuje o tym męża. Kemal podejrzewa, że Narin będzie próbowała wymknąć się w nocy z domu.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • inka (gość)

  lipa lipa nuda szkoda na abonament😢

  08.03.2020 21:09
 • Gibowska anielka (gość)

  Tego filmu nie da się oglądać rzeczywiście tr:Eva mieć cierpliwość ,:wszystko się kręci wokół osób złych a te dobre postacie są jakby w miejscu, szkoda gadać nic nie potrafią. Na swoją obronę powiedzieć dajcie spokój to tak lud:się mają dość tego kręcenia, zamiast pozytywów tylko negatywy

  07.03.2020 10:00
 • Gibowska anielka (gość)

  Tego filmu nie da się oglądać rzeczywiście tr:Eva mieć cierpliwość ,:wszystko się kręci wokół osób złych a te dobre postacie są jakby w miejscu, szkoda gadać nic nie potrafią. Na swoją obronę powiedzieć dajcie spokój to tak lud:się mają dość tego kręcenia, zamiast pozytywów tylko negatywy

  07.03.2020 09:59
 • Minia (gość)

  ONa wiecznie płaczę co za kobieta mam dość Emir kocha ją, a męczy jak psychol kto to napisał

  05.03.2020 21:21
 • Aaaa (gość)

  Super film.

  05.03.2020 18:36
 • To (gość)

  To jest tak głupie że aż śmieszne

  05.03.2020 17:53
 • Basia (gość)

  Bardzo ladny film

  05.03.2020 17:21
 • Maja (gość)

  Przestaję oglądać wyjątkowy tasiemiec. Nie da się tego oglądać. Akcja strasznie się wlecze ale cóż można pokazać przez tyle odcinków. Reyhan stoi jak słup a tamtej wszystko się udaje. Wyjątkowo głupi film ale czego się można spodziewać po TvP.

  05.03.2020 13:26
 • Joanna (gość)

  Tego wogóle nie da się oglądać.Beznadziejny scenariusz.Naprawdę trzeba być wytrwałym i mieć stalowe nerwy.Takze zrezygnowałam , szkoda oczów 😃Natomiast fajny serial zabrano z anteny 😬 Wymarzona miłość!

  05.03.2020 13:10
 • Basia (gość)

  Z przykrością stwierdzam,że ten serial wymyślili sadomasochiści ,będzie coraz więcej absurdalnych sytuacji,no cóż aktorzy grają tak jak przewiduje scenariusz,podglądałam nowe odcinki i niestety stwierdzam,że twórcy lubią zadawać ból zarówno bohaterom serialu jak i widzom.Odpuszczam i już oglądać nie będę!Pozdrawiam wszystkich cierpliwych mimo wszystko Yeminków!

  05.03.2020 10:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×