"Przysięga" odcinek 124. Zafer doprowadza do spotkania Emira z Reyhan. Suna chce, aby Cavidan wróciła [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cavidan nie powiedziała Emirowi o tym, co zrobiła Cemre. Reyhan nie wie, co ma dalej robić. W 124. odcinku serialu "Przysięga" postanowi wynieść się z domu Tarhunów. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 124. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 124. w piątek, 6.03.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cavidan (Gül Arcan) pojawiła się w domu Tarhunów, ale nie powiedziała Emirowi (Gökberk Demirci) o tym, co zrobiła Cemre (Ceyda Olguner). Ponownie weszła z nią w zmowę po tym, jak Cemre przyprowadziła do niej Sunę (Sıla Türkoğlu).

Cavidan ponownie spiskuje z Cemre! Emir nie chce rozmawiać z matką. Co zrobi Reyhan? Zobacz więcej

W 124. odcinku "Przysięga" kiedy późnym wieczorem włącza się alarm, Kemal (Can Verel) wybiega przed dom. Myśli, że przyłapał Narin (Yagmur Shahbazova) na próbie ucieczki. Ona tłumaczy jednak, że chciała tylko dać kotu jeść. Reyhan (Özge Yağız) liczy, że Emir będzie próbował ją zatrzymać. Talaz zmusza Taci'ego, by pomógł mu zabić Kemala.

Z samego rana do Emira przyjeżdża Zafer i zabiera przyjaciela na przejażdżkę. Suna prosi Hikmeta (Berkant Müftüler), by pozwolił Cavidan wrócić do domu. Chce, aby ich rodzina znowu była w komplecie. Kiedy Emir i Zafer dojeżdżają na miejsce, okazuje się, że jest tam też Reyhan. Emir nie jest zadowolony z tego spotkania. Melike (Esra Demir Çoban) daje Hikmetowi adres Cavidan.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Joanna (gość)

    Naprawdę tego nie można oglądać,co za scenariusz .Szkoda czasu.A tyle jest fajnych seriali np.Wynarzona Miłość który niestety zdjęto z anteny przed czasem,, porażka!!!!!

    06.03.2020 21:25
  • Viki (gość)

    Te intrygi już mnie męczą

    06.03.2020 10:04
  • Janina (gość)

    kto pisze te scenariusze i powtarzanie akcji to beznadzieja sredniowiecze po co wydawać pieniądze na takie seriale tyle jest pięknych filmów polskich a Eliw to już nie oglądam zmiana aktorów w ogóle bez sensu szkoda czasu na oglądanie tego

    06.03.2020 09:53
  • Ewa (gość)

    Jestem zdania, że jak się jakiś film nie podoba to się go nie ogląda. Sama patrzę na Przysięgę i Wiezien miłości i po każdym odcinku zastanawiam się dlaczego to oglądam. Scenariusz do tych seriali napisała ta sama osoba i coś mi się wydaje że była to praca dyplomowa. Profesjolizmu nie znajdziesz. Człowieka przyciąga chyba ciekawość co dalej. Wieczna milosc to był serial, szybka akcja, napięcie, logiczne wątki. Ale cóż może kiedy skończą się te seriale, następne będą juz na jakimś poziomie.

    06.03.2020 09:16
  • Zosia (gość)

    Racja te odcinki są bardzo rozciągnięte faktycznie można nieogladac 10-ciu odcinków i tak wszystko się wie i fabuła w tych filmach na jedno kopyto

    06.03.2020 08:53
  • czarna (gość)

    Szkoda film zapowiadal sie ciekawie a teraz ciagnie sie sceny przedluzone jak dla mnie to suna jest skonczona kretynka ze wierzy w to ze Rehan by ja skrzywdzila.Emir kompletny palant. ile razy on zawiodl zone.a ta mu wybaczyla.Cemere tepy wyraz twarzy jak knuje itp.wezmy np odcinek jak z podmienionymi lekami.ta uzyla szantazu i po sprawie .Zenada nawet Fikmet ojciec emira dal sie nabrac.

    06.03.2020 07:45
  • BASIA (gość)

    Wtym filmie tylko knucie i intrygi mają siłę przebicia a aktorzy może są dobrzy ale role mają fatalne są jakby nie z tego świata a Rejchan to męczennica ach co tu gadać pozdrawiam wszystkich oglądających

    06.03.2020 07:40
  • Alicja (gość)

    Czy Reychan potrafi myśleć jest taka zamulona i patrzy jak ciele.

    06.03.2020 06:05
  • Alicja (gość)

    To prawda to jest tak beznadziejny film że nie idzie tego oglądać jest coraz gorzej ,co to ma być.grajacy sprawiają wrażenie nieprzytomnych a Reyhan sama sobie stwarza problemy.

    06.03.2020 06:01
  • Dora. (gość)

    Moim zdaniem ,szkoda pieniedzy na te seriale . Czasy wspolczesne ,smartwony , a oni nie kumaci. Porazka.

    06.03.2020 01:29
  • A (gość)

    Najlepszy film meandry uczuć

    06.03.2020 00:04
  • Przysięga to KICZ !!! (gość)

    Przysięga to serial kiczowaty przedstawiający mizerny poziom pod każdym względem i maksymalnie wtórny. Sceny dłużyzny pozbawione jakiejkolwiek akcji wręcz nie mrawe i aż do przesady nudne tak jak i dialogi. Serial prymitywny.

    05.03.2020 22:16
  • Pasza (gość)

    Czy Suna bierze, tabletki Cemre, nikt tego nie sprawdza, gdzie jej lekarz nic nie można wyjaśnić nikt nie kojarzy faktów szok ten Emir to porażka.

    05.03.2020 22:04
  • Ala (gość)

    Faktycznie - przepraszam za pomyłkę!

    05.03.2020 21:55
  • Ala (gość)

    Mi się bardzo podobają,chociaż taktycznie się za długo ciągną!!!

    05.03.2020 21:51
  • Adam (gość)

    Komu się te filmy nie podobają niech nie oglądają!!!

    05.03.2020 21:50
  • Suna (gość)

    Przysięga to bardzo żenujący serial. S Z M I R A. BYLE CO.

    05.03.2020 21:34
  • Wiosna (gość)

    Zgadzam się , obydwa filmy ciągną się jak flaki z olejem . Zaczęłam oglądać film "Więzień miłości" i chcę zobaczyć co będzie dalej !!! Może w pewnym momencie nerwy nie wytrzymają/te długie ujęcia, nuda/ i fenito, o niech będzie ! 😬

    05.03.2020 20:04
  • Gshsgje (gość)

    Kshskheoeh kątów Yskwhksbn Uwaga Jsjj

    05.03.2020 19:30
  • Halina (gość)

    Film Przysięga super

    05.03.2020 19:08
NowszeStarsze