"Przysięga" odcinek 129. Cavidan zleca zabójstwo Reyhan! Emir zabiera żoną z domu Kemala [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cavidan postanowiła pozbyć się Reyhan. Jest przekonana, że to przez nią nie może wrócić do domu. W 129. odcinku serialu "Przysięga" zleci zabójstwo swojej synowej! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 129. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 129. w piątek, 13.03.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cavidan (Gül Arcan) ma plan, co zrobić, aby pozbyć się Reyhan (Özge Yagiz) raz na zawsze. Wtajemnicza we wszystko Cemre (Ceyda Olguner), która jest przekonana, że Emir (Gökberk Demirci) znowu ma dobre relacje z żoną.

Zafer namawia Emira, aby wybaczył Reyhan. Cavidan postanawia pozbyć się synowej! Zobacz więcej

W 129. odcinku "Przysięga" Cavidan namawia chorego sąsiada, który był u niej z prośbą o pomoc, do zabójstwa. W zamian spłaci jego długi. Cemre zna jej plan. Oya żąda od Kemala (Can Verel) pieniędzy za swoje udziały w firmie. Kemal nie chce się zgodzić.

Cemre robi wszystko, aby Emir źle myślał o Reyhan. On natomiast zaczyna martwić się, że naprawdę Reyhan już nigdy nie wróci do jego domu. Z kolei Reyhan wciąż czeka, aż Emir powie jej o swoich uczuciach. Obawia się, że mąż już jej nie kocha. Słyszy dzwonek do drzwi, a kiedy je otwiera widzi swojego męża. Emir zabiera żonę z domu wuja.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×