"Przysięga" odcinek 13. Cavidan wypiera się ataku na Reyhan! Masal znika z domu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hikmet dowiedział się, że to Cavidan popchnęła Reyhan! W 13. odcinku serialu "Przysięga" żona Hikmeta wszystkiego się wyprze. Komu uwierzy wuj Reyhan? Sprawdź, co wydarzy się w 13. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 13. w piątek, 20.09.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cavidan (Gül Arcan) namówiła Nigar, żeby w rozmowie z Hikmetem (Berkant Müftüler) wspomniała o tym, że dowiedziała się od Reyhan (Özge Yağız), że to jego żona ją popchnęła. Leyla (Munise Özlem Öztürk) próbuje pomóc małej Masal (Cansın Mina Gür).

Emir zabiera Reyhan na kolację! Nigar mówi prawdę o wypadku ReyhanZobacz więcej

W 13. odcinku "Przysięga" Kemal (Can Verel) po raz kolejny krytykuje metody Leyli. Dziewczyna w gniewie wychodzi z domu. Znika również Masal. Cavidan wypiera się ataku na Reyhan. Sugeruje mężowi, że dziewczyna celowo ją oczernia, nazywa ją przebiegłą wieśniaczką. Ich rozmowie przesłuchuje się Emir (Gökberk Demirci). Hikmet nie wierzy żonie.

Cavidan mówi Emirowi, że przez Reyhan ona rozwiedzie się z Hikmetem. Kobiecie udaje się przekonać syna, że jego żona to manipulantka. Emir udaje się do Reyhan i żąda, aby odwołała to, co powiedziała o jego matce. Dochodzi do awantury. Talaz postanawia odnaleźć córkę Kemala. Cemre (Ceyda Olguner) wraca z Anglii. Dzwoni do niej Cavidan.

Emir, czyli Gökberk Demirci. Obaj kochają motoryzację! Poznaj go bliżej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×