"Przysięga" odcinek 134. Reyhan i Emir spędzają pierwszą noc razem! Syn Hikmeta szykuje dla żony niespodziankę [STRESZCZENIE ODCINKA]

Oya nie przestaje podejrzewać Kemala o oszustwo. Emir zbliża się do Reyhan. W 134. odcinku serialu "Przysięga" po raz pierwszy spędzą noc w jednym łóżku. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 134. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 134. w piątek, 20.03.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Can Verel) i Narin (Yagmur Shahbazova) robią wszystko, aby Oya ich nie zdemaskowała. Kemal postanowił zorganizować romantyczną kolację nad basenem. Emir (Gökberk Demirci) i Reyhan (Özge Yagiz) zbliżają się do siebie.

Oya obserwuje Kemala i Narin. Emir próbuje zbliżyć się do Reyhan Zobacz więcej

W 134. odcinku "Przysięga" podczas kolacji Narin opowiada Kemalowi o swoim dzieciństwie w Baku. Okazuje się, że wiele ich łączy. Po szczerej rozmowie orientują się, że Oyi nie ma już w pobliżu. Kiedy Kemal pyta, czy kończą kolację, Narin chce, aby jeszcze zostali, bo bardzo jej się podoba. W pewnym momencie Kemal łapie ją za rękę i wyznaje miłość! Romantyczny nastrój przerywa Masal (Cansın Mina Gür).

Emir i Reyhan spędzają pierwszą wspólną noc w jednym łóżku. Emir opowiada żonie bajkę, całuje w czoło i prosi, aby nigdy o nim nie zapomniała. Oboje są zakochani i szczęśliwi. Hikmet (Berkant Müftüler) to widzi i cieszy się, że jego plan się powiódł. Emir szykuje dla Reyhan niespodziankę. W realizacji pomagają mu Zafer i Zeynep (Balım Gaye Parlak).

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Arek (gość)

    Przysięga 135

    21.03.2020 17:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×