"Przysięga" odcinek 139. Kemal wyciaga Hikmeta z aresztu. W domu dochodzi do awantury! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hikmet trafił do aresztu podejrzany o próbę zabicia Cavidan. Poszkodowana wróciła do rezydencji. W 139. odcinku serialu "Przysięga" także Hikmet zostanie zwolniony do domu. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 139. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 139. w piątek, 27.03.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cemre (Ceyda Olguner) przywiozła Cavidan (Gül Arcan) do rezydencji. Kiedy zobaczyły przytulających się Reyhan (Özge Yagiz) i Emira (Gökberk Demirci) na tarasie, ich złość sięgnęła zenitu.

Cemre zabiera Cavidan ze szpitala i przywozi do rezydencji. Reyhan wspiera EmiraZobacz więcej

W 139. odcinku "Przysięga" Cavidan zapewnia Cemre, że pozbędą się Reyhan. Suna (Sıla Türkoğlu) wpada w histerię słysząc, co zarzuca się jej ojcu (Berkant Müftüler). Kemalowi (Can Verel) udaje się wyciągnąć brata z aresztu. Masal (Cansın Mina Gür), kolejny dzień, nie chce iść do przedszkola. Narin (Yagmur Shahbazova) proponuje Sehriye pomoc.

Hikmet wraca do domu i próbuje wytłumaczyć Sunie, że jest niewinny. Dziewczyna wpada w furię, nie chce wierzyć ojcu. Kiedy Hikmet dowiaduje się, że w domu jest Cavidan, denerwuje się. Zarzuca żonie, że odgrywa przedstawienie. Dochodzi do kłótni. Kemal podsłuchuje rozmowę telefoniczną Narin. Oya (Gözde Gündüzlü) wciąż nie wie, jak spłacić długi.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Basia (gość)

    Zeznania Cavidan są mętne i pokrętne policjanci powinni docisnąć babsztyla i byłoby po sprawie,ale serial ewidentnie "robiony"pod Cavidan musi trwać dłu….go a niewinny Hikmet ucierpi najbardziej! Drugą irytującą mnie postacią jest Oya pustak do kwadratu,nie wie jak wybrnąć z długów ale za ukradzione pieniądze kupuje drogie prezenty jakiemuś pajacowi! Robi się ciekawie

    28.03.2020 17:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×