"Przysięga" odcinek 14. Cavidan chce się wyprowadzić! Kemal oskarża Leylę o porwanie Masal! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Masal zaginęła. Kemal odchodzi od zmysłów. W 14. odcinku serialu "Przysięga" uda się do Leyli i zarzuci jej, że to ona doprowadziła do zaginięcia jego córki. Sprawdź, co wydarzy się w 14. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 14. w poniedziałek, 23.09.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Wszyscy myślą, że Reyhan (Özge Yağız) powiedziała Nigar, że to Cavidan (Gül Arcan) ją popchnęła. Hikmet (Berkant Müftüler) zrobił żonie awanturę, a ona przekonała Emira (Gökberk Demirci), że Reyhan kłamie. W domu Kemala (Can Verel) trwają poszukiwania Masal (Cansın Mina Gür).

Cavidan wypiera się ataku na Reyhan! Masal znika z domu!Zobacz więcej

W 14. odcinku "Przysięga" Cavidan chce zaszantażować syna swoim odejściem z domu. Udaje, że się wynosi, żeby Emir błagał ją o pozostanie i obiecał jej rozwód. Emir znowu odbywa poważną rozmowę z żoną. Kiedy Cavidan znika z domu, Emir rozkazuje Reyhan przeprosić ją.Kiedy jadą spotkać się z jego matką, a Reyhan przeprasza, po czym stwierdza, że podeptała swoją dumę przepraszając za coś, czego nie zrobiła, Emir zaczyna jednak widzieć, że jego żona nie kłamie.

Kemal szuka córki. Biegnie do Leyli (Munise Özlem Öztürk), bo uważa, że to ona porwała Masal. Leyla pomaga mu w poszukiwaniach. Nie zna planów swojego ojca. Suna (Sıla Türkoğlu) czatuje z przystojnym chłopakiem, który chce się z nią spotkać albo przynajmniej ją zobaczyć.

Emir, czyli Gökberk Demirci. Obaj kochają motoryzację! Poznaj go bliżej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×