"Przysięga" odcinek 141. Cavidan wysyła Cemre do Muhittina. Obawia się, że Hikmet chce ją zdemaskować! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hikmet powiedział rodzinie, że to on zlecił zabójstwo Cavidan. W 141. odcinku serialu "Przysięga" matka Emira zacznie podejrzewać, że jej mąż coś knuje przeciwko niej. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 141. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 141. we wtorek, 31.03.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Hikmet (Berkant Müftüler) został podejrzany o zlecenie zabójstwa Cavidan (Gül Arcan) i trafił do aresztu. Dzięki Kemalowi (Can Verel) wrócił do domu i oznajmił rodzinie, że zarzuty, które mu postawiono, nie są nieprawdziwe. Wszyscy są w szoku.

Hikmet stwierdza, że to on zlecił zabójstwo Cavidan! Rodzina jest wstrząśnięta Zobacz więcej

W 141. odcinku "Przysięga" Emir (Gökberk Demirci) przeżywa słowa ojca. Czuje się zdradzony i oszukany. Tylko Reyhan (Özge Yagiz) domyśla się, że Hikmet z jakiegoś powodu nie mówi prawdy. Cavidan postanawia działać na własną rękę, bo podejrzewa, że Hikmet coś knuje. Wysyła Cemre do domu Muhittina, aby sprawdziła, czy Hikmet nie rozmawiał ze starcem.

Reyan przyjeżdża do firmy Emira. Mówi mężowi, że chce być przy nim, dlatego mogą zostać na noc w jego pracy. On jednak nie chce, aby było jej niewygodnie. - Jestem szczęśliwa będąc przy Tobie, nieważne gdzie - słyszy od żony. W domu Reyhan przepytuje Cavidan o jej przeszłość. Matka Emira nie ma zaufania do Reyhan.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Basia (gość)

  Hikmet dodał dwa do dwóch i mu wyszło kto i co za tym stoi! Lecz nie będzie tak dobrze nasza niezmordowana Cavidan da "czadu"i będzie się wlekło w telewizji tureckiej podobno do połowy maja,a w naszej telewizji do jesieni!Cierpliwości Yeminki

  31.03.2020 14:31
 • bou (gość)

  Może i dobry, zobaczymy jak się skończy.

  30.03.2020 20:51
 • Fanka tureckich seriali. (gość)

  Fajny serial.

  30.03.2020 18:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×