"Przysięga" odcinek 142. Cemre zastaje Hikmeta u Muhittina! Ojciec Emira dowiaduje się prawdy! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cavidan wysłała Cemre do Muhittina, aby upewniła się, że Hikmet nie wie, jaka jest prawda dotycząca strzelaniny. W 142. odcinku serialu "Przysięga" nie uda jej się utrzymać tajemnicy. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 142. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 142. w środę, 1.04.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Hikmet (Berkant Müftüler) przyznał się do zlecenia zabójstwa Cavidan (Gül Arcan), przez co matka Emira (Gökberk Demirci) jest zaniepokojona. Wie bowiem, że zamach miał być na Reyhan (Özge Yagiz), a nie na nią.

Cavidan wysyła Cemre do Muhittina. Obawia się, że Hikmet chce ją zdemaskować! Zobacz więcej

W 142. odcinku "Przysięga" kiedy Cemre (Ceyda Olguner) wchodzi do domu Muhittina, zastaje tam Hikmeta. Oboje są zaskoczeni, że widzą siebie w tym miejscu. Cemre próbuje wytłumaczyć się mówiąc, że nie wierzy w winę Hikmeta i chciała zdobyć na to dowody. Emir wciąż nie wie, czy ma wierzyć matce, czy ojcu. Spokój przynosi mu jedynie obecność Reyhan. Kemal (Can Verel) dowiaduje się prawdy o Ersinie od Taciego.

Suna (Sila Türkoglu) jedzie się leczyć do kliniki. Hikmet odwiedza Muhittina w szpitalu. Prosi go, aby pomógł i sobie, i jemu, wyznając prawdę. W końcu Muhittin zdradza, że wszystko wymyśliła Cavidan i to ona kazała mu zeznać, że winny jest Hikmet.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • hazan (gość)

    Arcybeznadziejny głupi gniot podobnie jak Więzień miłości i Elif. Jest tyle ciekawszych tureckich seriali, tyle że nie w naszej tv.

    01.04.2020 16:21
  • KAROL (gość)

    SWIETNY SERIAL DLA MENOPAUZY.

    01.04.2020 15:39
  • John (gość)

    BADZIEWIE

    01.04.2020 15:35
  • Betiii (gość)

    Oglądam ten serial nic ciekawego się nie dzieje nudy nawet ja nie pocałuje porazka

    01.04.2020 13:20
  • Elf (gość)

    Seriale np Elif, Przysięga, Więzień miłości itp... Ok to jest TYLKO scenariusz. Dla mnie to jest fantazja bo w rzeczywistości tak się nie dzieje. Taki urok scenarzystów jest. Co napiszą tak jest. To jest tylko moje zdanie. Jak uraziłam to przepraszam. Pozdrawiam serdecznie wszystkich 😎 Miłego dnia życzę.

    01.04.2020 12:39
  • AD (gość)

    Na Boga,jak się komuś nie podoba to niech nie ogląda,nikt nie zmusza,a niech nie pisze głupot.

    01.04.2020 09:58
  • Basia (gość)

    Oczywiście serial do bólu nudny!Cavidan nadaje ton,wzbudza emocje,niemniej trudno mi uwierzyć,że gospodyni domowa,żona swego męża może przez długi czas wodzić wszystkich za nos,musi kogoś przekupić,komuś zapłacić i...co Emir nie widzi,że matka wydaje mnóstwo pieniędzy? W serialu nie będzie pocałunków,tylko jakieś muśnięcia w policzek lub przytulanie,okazuje się,że konserwatywni odbiorcy w Turcj nie życzą sobie tego! Turcy sobie jakoś radzą w prywatnym życiu...przecież jest ich 81 milionów!

    01.04.2020 09:29
  • Kot (gość)

    Miało być badziewia A nie nadzieja:)

    01.04.2020 07:41
  • Kot (gość)

    Ten serial jest tak głupi, że tego nie da się oglądać:)))) można zwątpić w inteligencję Turków:))) myślałem, że głupiej już być nie może niż w elf A jebnak może :))))) brawo tv PiS, na taki nadzieję wydają nasze pieniądze. Brawo prezydent dostali od Ciebie 2 miliardy na zakup kolejnego nadzienia by tv tureckie się rozwijało!!!!

    01.04.2020 07:39
  • Jola (gość)

    Bardzo mi się podoba ten serial, jest inny niż poprzednie np. Wieczna miłość, ale chyba o to chodzi że ma być coś innego 👍

    01.04.2020 06:52
  • Xd (gość)

    Na początku wydawał się fajny ale im dłużej ogląda się tym bardziej stwierdzam że serial dla dzieci... On się boji jej powiedzieć co czuje itp.... już z sobie wyznali miłość itp śpią w jednym łóżku ale nie skonsumowali małżeństwa postać emira dupowata, podobne mydło i powidło u narin i kemala... odechciało się oglądać... I ta głupia suna na wózku masakra postać najgorszy serial turecki po elif....👎👎👎

    01.04.2020 05:48
  • A (gość)

    Reychan i jej oczy cielaka

    31.03.2020 22:21
  • bou (gość)

    a nie było już konsumpcji?

    31.03.2020 21:34
  • Jagna (gość)

    Ciężko się to ogląda, poraża brak logiki myślenia bohaterów, a kiedy konsumcja małżeństwa ten Emir to porażka, ale taki scenariusz, albo tak w tej Turcji jest ztym se xem horror 😂