"Przysięga" odcinek 143. Cavidan atakuje Hikmeta! Ojciec Emira w ciężkim stanie trafia do szpitala [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hikmet odwiedził Muhittina w szpitalu i dowiedział się, że to Cavidan wymyśliła całe zajście ze strzelaniną. W 143. odcinku serialu "Przysięga" matka Emira będzie się obawiała Hikmeta i postanowi działać. Sprawdź, co wydarzy się w 143. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 143. w czwartek, 2.04.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Hikmet (Berkant Müftüler) wie już, kto tak naprawdę doprowadził do tego, że Cavidan (Gül Arcan) została postrzelona. Wcześniej Cemre (Ceyda Olguner) spotkała Hikmeta w domu Muhittina, co dało myślenia Cavidan.

Cemre zastaje Hikmeta u Muhittina! Ojciec Emira dowiaduje się prawdy! Zobacz więcej

W 143. odcinku "Przysięga" Emir (Gökberk Demirci) z Reyhan (Özge Yagiz) zostawiają Sunę (Sila Türkoglu) w ośrodku. Narin (Yagmur Shahbazova) zjawia się w firmie Kemala (Can Verel). Yonca wzywa ochronę. Pojawia się jednak Kemal i wyjaśnia, że Narin jest jego żoną. Yonca jest w szoku. Narin po raz kolejny jest rozczarowana zachowaniem Kemala. Hikmet dowiaduje się, że Cemre wypłacała dużą sumę pieniędzy. Domyśla się, że była w zmowie z Cavidan.

Reyhan i Emir spędzają romantyczne chwile razem. Ich spokój przerywa Hikmet, który dzwoni i prosi syna, by jak najszybciej wrócił do domu. Chce ogłosić ważną wiadomość. Cavidan boi się, że prawda wyjdzie na jaw. Postanawia rozmówić się z mężem. Podczas kłótni chwyta za metalowy zegar i uderza męża w głowę. Kiedy Hikmet pada na podłogę, Cavidan ucieka. Domownicy znajdują nieprzytomnego pana domu. Są przerażenie. W ciężkim stanie Hikmet trafia do szpitala.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jasia (gość)

  Jak udaje się tej wrednej babie Cevidan. Życzę oby jak najszybciej Hikmet wyzdrowiał i opowiedział synowi jaką to miał ukochaną mamusię. Ona kochała tylko mamonę ,a nie męża czy dzieci.

  03.04.2020 08:26
 • Grazyna (gość)

  Patrzą się na siebie jak głupcy i tylko oczami kręcą. W życiu prawdziwym tak się człowiek nie zachowuje dziwne te spojrzenia na siebie. Turcy chyba tak maja.

  02.04.2020 08:15
 • Daro29 (gość)

  Najlepszy serial mama mi powiedziała o tym i oglądam już długo wciąga trzyma w napięciu i trochę nerwów jest ;)

  02.04.2020 00:48
 • Anna (gość)

  Hi hi. Wszyscy narzekają a jak można wywnioskować namiętnie oglądają.

  01.04.2020 22:55
 • 😫😫😫 (gość)

  A ja tam, oglądam co czwarty odcinek i akcja jest idealna. Po porostu opuszczamy dwa odcinki a w czwartym wszystko się wyjaśnia i nic się nie ciągnie. Aktorki za to ładne Rejhan ma problemy z mimika i ciągle ten sam wyraz twarzy, stara grać nie potrafi głową rodziny nawet złości nie potrafi pokazać a dziewczyna na wózku to jakiś nie wypał. Ale w czasie siedzenia w domu nie ma nic ciekawszego w telewizji aż media zachęcają ZOSTAŃ W DOMU mam nadzieję, że dam radę przy tak fajnym filmie nie sfiksowac.

  01.04.2020 22:43
 • Jola (gość)

  Akcja filmu ciągnie się powoli Ten kto pisał scenariusz to nie był rozgarniety. Po co to kupować takie idiotyczne filmy szkoda kasy

  01.04.2020 22:23
 • gina (gość)

  obrzydliwy film dla debili !!!!!!

  01.04.2020 21:46
 • babka (gość)

  Bardzo ciężko się ogląda ale wciąga, oglądam od jakichś 6 odcinków wstecz...

  01.04.2020 19:12
 • OLA do Yogi W tureckich filmach nie scen łóżkowych tak jak w polskich. (gość)

  OLA

  01.04.2020 18:24
 • Yogi (gość)

  Ciężko się to ogląda poraża brak myślenia u głównych bohaterów a Reyhan czeka na konsumcje małżeństwa ten Emir to chyba lalka lipa nie wierzę że Turcy tacy nie kumaci

  01.04.2020 16:00
 • Basia (gość)

  Biedny Hikmet miał swój plan zdemaskować Cavidan przed całą rodziną,a...tu diaboliczna baba pokrzyżowała mu wszystko! W dalszym ciągu te dwie Mamby /czarna Cavidan/i /zielona Cemre/będą knuły i wywrócą cały dom do góry nogami!Oczywiście nic się kupy nie trzyma ale scenarzyści popuszczą wodze fantazji i będą kontynuować serial...czego się nie robi dla kasy!

  01.04.2020 14:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×