"Przysięga" odcinek 148. Reyhan zostaje porwana! Zaniepokojony Emir rozpoczyna poszukiwania [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cavidan wynajęła Talaza, aby ten pozbył się Reyhan. W 148. odcinku serialu "Przysięga" żona Emira daje się złapać w sidła Talaza i zostaje uprowadzona. Sprawdź, co wydarzy się w 148. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 148. w czwartek, 9.04.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Muhittin zmarł zanim Emir (Gökberk Demirci) zdążył z nim porozmawiać. Cavidan (Gül Arcan) zmówiła się z Talazem, aby ten pomógł jej pozbyć się Reyhan (Özge Yagiz). Kemal (Can Verel) postanowił naprawić krzywdy, które wyrządził innym.

Śmierć Muhittina! Cavidan wynajmuje człowieka, który ma pozbyć się Reyhan!Zobacz więcej

W 148. odcinku "Przysięga" Emir wciąż się zadręcza sytuacją ojca. Hikmet (Berkant Müftüler) wraca ze szpitala do domu. Wymaga ciągłej opieki. Talaz udaje lekarza i mówi Reyhan, że Hikmet musi zostać przewieziony do innego szpitala. Kiedy dziewczyna wchodzi do karetki, zostaje porwana.

Kemal pisze list do siostry, w którym ją przeprasza i wyznaje braterską miłość. List przypadkiem trafia w ręce Narin (Yagmur Shahbazova), która zakłada, że słowa napisane przez Kemala są skierowane do niej. Emir przyjeżdża rano do szpitala i nie zastaje tam Reyhan. Martwi się, że jego żona zniknęła. Zaczyna jej szukać. Reyhan próbuje uciec porywaczom.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Bobi (gość)

  Rejhan robi robotę, powinna przyprawić rogi Emirowi, szkoda Turczynek są super 👌.

  10.04.2020 17:04
 • Gucio (gość)

  Przesłaniem tego serialu jest dać wschodzącym aktorom szansę zagrania w tasiemcu, zapchać czas antenowy i wpisać się w oczekiwania odbiorców o niewymagających gustach.

  09.04.2020 19:56
 • Mama (gość)

  Zastanawiam się jakie jest przesłanie tego filmu...

  09.04.2020 16:11
 • Pawlo (gość)

  Powiem tak tak głupiego filmu nie oglądałem od lat

  09.04.2020 07:49
 • He? (gość)

  Ile razy już ją porwali i ile jeszcze porwą???

  09.04.2020 00:09
 • Michał (gość)

  Żenada Porwanie Niektôrych Kobiet w Tych Serialach ???

  08.04.2020 23:47
 • Michał (gość)

  Żenada Porwanie Niektôrych Kobiet w Tych Serialach ???

  08.04.2020 23:46
 • Basia (gość)

  To są seriale tanie w produkcji im treści absurdalne tym lepiej,chyba robione pod zdominowane biedne kobiety tureckie,a może nie rozumiem wszak żyję w innej kulturze,innej religii! Czas zarazy się kiedyś skończy i wtedy sobie odpuszczę ,myślę że włączę się w oglądanie po wakacjach i chyba specjalnie nie stracę tyle jest tych retrospekcji w każdym kolejnym odcinku!

  08.04.2020 17:55
 • Blanka (gość)

  Na tureckie seriale trzeba patrzeć z przymrużeniem oka a czasem to w ogóle oczy zamknąć. Tam co drugi ma w posiadaniu broń, robi policjantów w bambuko, stróże prawa bezradni wobec przestępców, nawet prawnicy często do bólu naiwni. Ci którzy faktycznie pracują mają albo skromne domy albo wręcz tułają się po kątach u innych, natomiast najbardziej wypasione rezydencje mają ci, których głównym zadaniem dnia jest wypicie kawy. Rodzice utrzymujący swoje dorosłe dzieci to też u nich norma. No i jeszcze ciekawostki medyczne- upadek z kilku schodów to dla wielu trwałe kalectwo a nawet śmierć na miejscu, natomiast bez szwanku wychodzą z wybuchu gazu i gdy runą ze skarpy. Z byle skaleczeniem chcą pędzić do szpitala ale postrzeleni w brzuch dają radę uciekać a są i takie, które za chwilę bezpiecznie donoszą ciążę. Takie moje obserwacje po obejrzeniu kilku tureckich seriali....... Tyle że mimo wszystko trudno się od nich oderwać.

  08.04.2020 17:17
 • Fanka (gość)

  Aż szkoda oglądać. Wszyscy naiwni jak dzieci. Nikt nic nie widzi, nikt nic nie słyszy. No aż ręce opadają. Ta scenarzystka zrobiła z aktorów takich kretynów - tylko Cavidan i Cemre takie mądre, wszędzie znajomości i zawsze wszystko im się udaje. Przez najbliższy czas będzie dramat, a później to już porażka - lepiej od maja zrobić sobie 2 - miesięczną przerwę. Tak dla spokojności ... Bo panie CC długo jeszcze będziemy oglądać, oj długo ...

  08.04.2020 16:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×