"Przysięga" odcinek 15. Reyhan w niebezpieczeństwie! Masal odnajduje się [STRESZCZENIE ODCINKA]

Masal zaginęła, a Kemal był przekonany, że stoi za tym Leyla. W 15. odcinku serialu "Przysięga" dziewczynka odnajdzie się. Czy Leyla nadal będzie się nią zajmować? Sprawdź, co wydarzy się w 15. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 15. we wtorek, 24.09.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Masal (Cansın Mina Gür) zaginęła i Kemala (Can Verel) odchodzi od zmysłów. O porwanie dziewczynki oskarżył Leylę (Munise Özlem Öztürk). Reyhan (Özge Yağız) jest roztrzęsiona po tym, jak musiała przepraszać za coś, czego nie zrobiła.

Cavidan chce się wyprowadzić! Kemal oskarża Leylę o porwanie Masal!Zobacz więcej

W 15. odcinku "Przysięga" Reyhan spaceruje po mieście, żeby się uspokoić. Zauważa, że ktoś ją śledzi. Okazuje się, że zamierzają ją porwać! Dziewczyna nie ma telefonu, nie wie, gdzie się znajduje. Udaje jej się zadzwonić do domu z pożyczonego telefonu i prosi Nigar o adres rezydencji. Cavidan (Gül Arcan) rozkazuje jednak, aby Nigar się rozłączyła. Później wyjmuje baterie z telefonu.

Suna (Sıla Türkoğlu) wysyła chłopakowi, z którym czatuje zdjęcie Reyhan. Emir (Gökberk Demirci) wraca do domu i niepokoi się, gdy zauważa, że Reyhan jeszcze nie ma. Oddzwania na numer, z którego dzwoniono do rezydencji. Leyla odprowadza Masal do ojca, a ten oskarża ją o porwanie dziecka. Dopiero dzięki policji zdaje sobie sprawę, że popełnił błąd i postanawia ją przeprosić. Reyhan zostaje napadnięta. Pojawia się Emir, ale napastnicy nie dają za wygraną.

Emir, czyli Gökberk Demirci. Obaj kochają motoryzację! Poznaj go bliżej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×