"Przysięga" odcinek 151. Emir walczy z porywaczami. Reyhan słyszy strzały! Ktoś umrze? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir ruszył na pomoc porwanej Reyhan. Wpadł jednak w pułapkę Talaza. W 151. odcinku serialu "Przysięga" zacznie się szarpanina z porywaczami! Sprawdź, co wydarzy się w 151. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 151. w środę, 15.04.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Po tym, jak ludzie Talaza porwali Reyhan (Özge Yagiz), Emir (Gökberk Demirci) ruszył jej na pomoc. Niestety, wpadł w pułapkę. Kiedy Cavidan (Gül Arcan) dowiedziała się o tym, zaczęła niepokoić się o syna. Czy Talaz skrzywdzi Emira?

Emir wpada w pułapkę Talaza! Zostanie uwięziony razem z Reyhan! Zobacz więcej

W 151. odcinku "Przysięga" Emir pociesza Reyhan i obmyśla plan ucieczki. Taci zachwala swojego nowego pracodawcę i zapewnia Narin (Yagmur Shahbazova), że Kemal (Can Verel) bardzo ją kocha. Emir każe Reyhan uciekać, a sam walczy z uzbrojonym porywaczem. Odbiera mu broń i celuje do niego.

Przy kolacji Kemal rozmawia z siostrą (Gözde Gündüzlü) o jej udziałach w firmie. Niespodziewanie w restauracji zjawia się Narin. Po krótkiej rozmowie z mężem zaczyna się orientować, że list, który przeczytała był skierowany do Oyi! Emirowi udaje się wymknąć, rzuca broń na trawę i udaje się na poszukiwania żony. Za chwilę ktoś w rękawiczce podnosi pistolet. Reyhan słyszy strzały. Cemre (Ceyda Olguner) próbuje dodzwonić się do Talaza.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×