"Przysięga" odcinek 152. Talaz chce wrobić Emira w zabójstwo! Reyhan i Emir wyruszają na wycieczkę [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emirowi i Reyhan udało się uciec porywaczom od Talaza. W 152. odcinku serialu "Przysięga" mężczyzna pokaże Cavidan coś, co może pogrążyć Emira! Sprawdź, co wydarzy się w 152. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 152. w czwartek, 16.04.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yagiz) i Emir (Gökberk Demirci) zostali uwięzieni na rozkaz Talaza. Udało im się uciec dzięki temu, że Emir wdał się w bójkę z jednym z bandytów. Narin (Yagmur Shahbazova) zorientowała się, że list od Kemala (Can Verel) był skierowany do Oyii (Gözde Gündüzlü).

Emir walczy z porywaczami. Reyhan słyszy strzały! Ktoś umrze?Zobacz więcej

W 152. odcinku "Przysięga" Narin ma pretensje do Kemala, że chrapał przez całą noc. Reyhan nie może się otrząsnąć po ostatnich przeżyciach. Cemre (Ceyda Olguner) umawia się na spotkanie z Talazem. Yonca zjawia się w domu Kemala. Talaz pokazuje Cemre i Cavidan (Gül Arcan) wideo, na którym zostaje zabity mężczyzna. Cavidan nie jest zadowolona z nagrania, które ogląda. Wkrótce Talaz tłumaczy, że zabójstwa dokonano pistoletem, który ma na sobie odcinki palców Emira!

Narin prosi Yoncę, żeby nie wspominała o śmierci Leyli (Munise Özlem Öztürk) przy Masal (Cansin Mina Gür). Niestety, dziewczynka pojawia się w pokoju i słyszy, o czym rozmawiają kobiety. Jest w szoku. Cavidan jest wściekła na Cemre, że pozwoliła na to, aby Talaz wmieszał się w ich sprawy. Obawia się o syna. Tymczasem, Emir zabiera żonę na spontaniczną wycieczkę bez planu.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×