"Przysięga" odcinek 153. Cemre rusza na poszukiwania Reyhan i Emira. Kemal jest wściekły na Narin [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan i Emir postanowili odreagować niedawne zajścia i wyjechali na wycieczkę. W 153. odcinku serialu "Przysięga" Cemre postanowi odnaleźć zakochanych. Sprawdź, co wydarzy się w 153. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 153. w piątek, 17.04.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yagiz) i Emir (Gökberk Demirci) wydostali się z rąk ludzi Talaza. On ma jednak pomysł na to, jak zaszkodzić synowi Cavidan (Gül Arcan). Pokazał jej wideo, na którym zabity zostaje człowiek, a na broni są odciski palców Emira.

Talaz chce wrobić Emira w zabójstwo! Reyhan i Emir wyruszają na wycieczkę Zobacz więcej

W 153. odcinku "Przysięga" Reyhan i Emir spędzają dzień z dala od domu. Są szczęśliwi, próbują zapomnieć o porwaniu. Cemre (Ceyda Olguner) szuka Reyhan, żeby się z nią rozmówić. Dowiaduje się, że Reyhan jest z Emirem i postanawia przerwać im romantyczny wypad. Tymczasem, Reyhan decyduje się pomóc starszej pani, która sama musi poprowadzić restaurację.

Masal (Cansin Mina Gür) cierpi po tym, jak usłyszała o śmierci Leyli (Munise Özlem Öztürk). Kemal (Can Verel) jest wściekły na Narin (Yagmur Shahbazova), boi się, że Masal znowu przestanie mówić. Zakazuje żonie zbliżać się do córki. Lekarz nie daje nadziei, że stan Hikmeta (Berkant Müftüler) się poprawi.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×