"Przysięga" odcinek 155. Reyhan powie Emirowi o szantażu Cemre? Masal w niebezpieczeństwie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cemre pokazała Reyhan nagranie, na którym widać, jak Emir strzela do mężczyzny. W 155. odcinku serialu "Przysięga" Reyhan będzie próbowała porozmawiać z Emirem. Sprawdź, co wydarzy się w 155. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 155. we wtorek, 21.04.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cemre (Ceyda Olguner) chce, aby Reyhan (Özge Yagiz) rozwiodła się z Emirem (Gökberk Demirci). Postawiła jej ultimatum pokazując wideo, na którym Emir zabija człowieka. Jeśli Reyhan nie odejdzie, Cemre pokaże nagranie policji.

Cemre szantażuje Reyhan! Masal ucieka z domu! Zobacz więcej

W 155. odcinku "Przysięga" Reyhan wciąż bije się z myślami. Jedzie do firmy i postanawia rozmówić się z Emirem, ale mężczyzna nie chce rozmawiać o tym, co się stało pod koniec napadu. Cavidan (Gül Arcan) jest przekonana, że Reyhan ulegnie szantażowi Cemre.

Masal (Cansin Mina Gür) jest sama na ulicy. Grozi jej niebezpieczeństwo i musi uciekać. Kemal (Can Verel) wciąż jest wściekły na Narin (Yagmur Shahbazova). Ona wpada na pomysł, aby pójść do domu Leyli (Munise Özlem Öztürk). Emir wyczuwa, że coś się dzieje z Reyhan i postanawia jej pomóc.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Inkaj (gość)

    już nie oglądam Reyhan jest bardzo bogobojna i ufna ale co dużo to i niezdrowo😈😈😈'

    26.04.2020 17:41
  • Niunia (gość)

    Badziewie!!!!!!!!!!!!

    22.04.2020 23:41
  • Julia. (gość)

    SERIAL PRZYSIĘGA BYŁBY CIEKAWSZY ŻEBY WIĘCEJ SOBIE MÓWILI.DUŻO MILCZENIA JEST MIĘDZY REYHAN I EMIREM..REYHAN WSZYSTKO POWINNA POWIEDZIEĆ EMIROWI CO ROBI I DO CZEGO NAMAWIA TA ŻMIJA CEVIRE...MAŁO JEST MIŁOSNYCH WĄTKÓW..

    22.04.2020 19:02
  • Amore (gość)

    Turecki serial Yemin to przepiękny film o miłości Reyhan i Emira. Uważam że powinni pokazywać więcej scen miłości. Oby ten serial długo jeszcze trwał

    22.04.2020 17:06
  • Niunia (gość)

    Niech Rejhan będzie cały czas z Emirem i trochę niech będzie dla nich scen miłosnych ♥️♥️😋

    22.04.2020 11:39
  • sasanka (gość)

    Okropna " ciagutka" jak flaki z olejem !!! Jeden odcinek mógłby trwać 15 min. Te tureckie filmy strasznie ciągną się, a ten wyjątkowo . Treść dobra, ale cierpliwości brak - nie oglądam już !!! Po prostu mydło !!!!

    21.04.2020 20:42
  • sasanka (gość)

    Okropna " ciagutka" jak flaki z olejem !!! Jeden odcinek mógłby trwać 15 min. Te tureckie filmy strasznie ciągną się, a ten wyjątkowo . Treść dobra, ale cierpliwości brak - nie oglądam już !!! Po prostu mydło !!!!

    21.04.2020 20:42
  • Sylwia (gość)

    Oglądałam już trzy tureckie seriale, inteligentny scenariusz i wartka akcja.Czyli nie wszystkie należy skreślić.Ten serial jest wyjatkowo żałosny pod każdym względem. Tylko nie mogę zrozumieć czy przedstawiciel TVP zanim zakupi ogląda dany serial.To nie problem w serialach tureckich, a Pracownikiem TVP który płaci za to badziewie?

    21.04.2020 13:50
  • Jana (gość)

    Glupszego filmu nie widziałam

    21.04.2020 06:48
  • Teodozja (gość)

    Kiedy przestaną nadawać te głupie tureckie seriale

    20.04.2020 22:14
  • Maria (gość)

    Kiedy te dwie małpy ceme i czworonogów znikną z tego filmu kiedy emir i Rejtan poznają prawdę o tych wstrętnych małpach męskie są fałszywe.

    20.04.2020 21:59