"Przysięga" odcinek 156. Reyhan rozmawia z Emirem. Narin postanawia uratować Masal! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan nie wie co robić. Cemre ją szantażuje. Z kolei Kemal szuka córki. W 156. odcinku serialu "Przysięga" Reyhan odbędzie z Emirem rozmowę, a Narin postanowi odnaleźć Masal. Sprawdź, co wydarzy się w 156. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 156. w środę, 22.04.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cemre (Ceyda Olguner) pokazała Reyhan (Özge Yagiz) wideo, na którym widać, jak Emir (Gökberk Demirci) strzela do człowieka. Chce, aby Reyhan rozwiodła się z Emirem. Masal (Cansin Mina Gür) uciekła z domu po tym, jak dowiedziała się, że Leyla (Munise Özlem Öztürk) nie żyje.

Reyhan powie Emirowi o szantażu Cemre? Masal w niebezpieczeństwie! Zobacz więcej

W 156. odcinku "Przysięga" Narin (Yagmur Shahbazova) domyśla się, gdzie może być Masal i jedzie tam z Kemalem (Can Verel). Melike (Esra Demir Çoban) rozmawia z Emirem o jego przyszłych dzieciach, które chciałaby wychowywać. Reyhan przysłuchuje się rozmowie, sama chce powiedzieć Emirowi o rozwodzie, ale nie potrafi. Cały czas bije się z myślami. Emir zauważa, że z jego żoną coś jest nie tak, nalega, aby odpoczęła.

Narin stoi przed domem Leyli i widzi, jak ktoś zabiera Masal. Zgłasza to policji i rozpoznaje porywaczkę na jednym ze zdjęć w kartotece policji. Potem postanawia sama ratować dziecko. Cemre (Ceyda Olguner) naciska na Reyhan. Zapowiada, że doniesie na Emira policji.

Szok! Główna bohaterka odchodzi z serialu! Co się stało?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Oglądam ten film i jedno mnie zastanawia dość że flaki z olejem to jeszcze jak można być tak małointeligentnym i tam nikt nic nie widzi nie słyszy małpki. I cały film to patrzenie na siebie myślenie powtarzanie tego co było masakra tego nie da się oglądać denerwujące.

    23.04.2020 06:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×