"Przysięga" odcinek 159. Emir robi Reyhan niespodziankę. Żona mówi mu, że chce rozwodu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan jest szantażowana przez Cemre i bije się z myślami martwiąc się o przyszłość Emira. W 159. odcinku serialu "Przysięga" w końcu postanowi oznajmić mężowi, że chce rozwodu. Sprawdź, co wydarzy się w 159. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 159. w poniedziałek, 27.04.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Gökberk Demirci) został wezwany na komisariat i Reyhan (Özge Yagiz) była przekonana, że to sprawka Cemre (Ceyda Olguner). Ta jednak oznajmiła jej, że daje jej ostatnią szansę na uratowanie Emira. Musi tylko zażądać od niego rozwodu.

Reyhan decyduje się spełnić żądanie Cemre. Masal znowu zaczyna mówić Zobacz więcej

W 159. odcinku "Przysięga" Narin (Yagmur Shahbazova) przyjeżdża do firmy Kemala (Can Verel) i zabiera go na cmentarz. Chce, żeby bez świadków pożegnał się z Leylą (Munise Özlem Öztürk). Cavidan (Gül Arcan) z satysfakcją obserwuje załamaną Reyhan. Narin ma żal do Kemala, że nie umie podziękować za pomoc. Mówi mu, że musi rozliczyć się z przeszłością i zrozumieć, że śmierć Leyli nie była jego winą. Inaczej już nigdy nie będzie szczęśliwy, a przez to wciąż smutna będzie także Masal (Cansin Mina Gür).

Emir, pełen entuzjazmu, pokazuje żonie przygotowaną dla niej niespodziankę. Reyhan, widząc urządzoną na nowo sypialnię, wzrusza się. Ze łzami w oczach dziękuje mu za jego miłość, a potem pierwszy raz wspomina o rozwodzie. Twierdzi, że nie pasują do siebie i muszą się rozstać. Emir jest w szoku.

Szok! Główna bohaterka odchodzi z serialu! Co się stało?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Reihan IZmir to wspaniale małżeństwo muszą być razem (gość)

    Wspaniałe malzenstwo

    08.05.2020 10:22
  • Bona (gość)

    Zamiast psioczyć i ubliżać proponuję zmienić kanał w TV i poszukać filmu, który polubisz. Życzę powodzenia i pozdrawiam.

    01.05.2020 00:00
  • mdłe i nudne to (gość)

    ja właśnie dlatego odpuściłam ten serial- nie daję rady patrzeć na głupiutką i bez przerwy płaczącą Reyhan- ileż można ? ona z myśleniem jest na bakier, zresztą jak i ten cały Emir.

    27.04.2020 19:54
  • Ren (gość)

    Rejhan caly serial płacze, czasami wydaje mi się jakby nie miała mózgu, bo nie myśli tylko ryczy, W wszystko wierzy i mózg jej nie pracuje tylko płacze.Katastrofa ,seriale tureckie.????

    27.04.2020 18:35
  • John (gość)

    Dlaczego on ją nie PUKA ?

    27.04.2020 10:46
  • takitam (gość)

    Ale Nius dnia

    26.04.2020 08:57
  • Gosc (gość)

    To nie serial Elit tylko Przysięga

    25.04.2020 19:04
  • Halszka (gość)

    Uwaźam ze duzo niedomówien i gnębienia sie nawzajem totalna głupota bardzo yen Serial Polubilam lecz chyba skończe ogladanie.

    25.04.2020 15:55
  • Henryk (gość)

    Scenarzysta to debil i robi z nas takich ze oglądamy

    25.04.2020 10:28
  • Wawa (gość)

    Film nadający sie do domu wariatow czegos podobnie durnego dawno nie bylo w telewizji

    25.04.2020 03:12
  • Di (gość)

    Właśnie też tego nie pojmuję- po co kręcić seriale gdzie jest tyle zła, poniżania kobiet, nieszczęśliwych dzieci, agresji...... Po co? Mało tego na świecie w realnym życiu??

    24.04.2020 20:40
  • HAniA (gość)

    Tak dlaczego w tych tureckich filmach tyyyyyle zła?? Czy nie można kupić filmu bez tylu agresji?? Jak można tak traktować tę Elif??? Ja oglądam ale ciągle mam nadzieję że wróci dobro,a za zło przyjdzie zaslużona kara...

    24.04.2020 16:08
  • Mewa (gość)

    Ten serial to dom wariatów, gnębią tą Elif, nikt o nic nie pyta jej ten kto pisał scenariusz, to schizofrenik u niego aktorzy to niedorozwoje jak tak można się wyżywać, gdzie sens i logika, ręce opadają.

    24.04.2020 11:57