"Przysięga" odcinek 16. Cavidan znowu prowokuje Reyhan! Kemal chce, aby Leyla wróciła [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan musiała przeprosić za coś, czego nie zrobiła. Później została napadnięta. W 16. odcinku serialu "Przysięga" Emir przywozi ją do domu. Sprawdź, co wydarzy się w 16. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 16. w środę, 25.09.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Po tym, jak po raz kolejny Cavidan (Gül Arcan) poniżyła Reyhan (Özge Yağız), żona Emira (Gökberk Demirci) musiała ochłonąć w samotności. Wtedy została napadnięta. W ostatniej chwili pojawił się Emir i uratował Reyhan.

Reyhan w niebezpieczeństwie! Masal odnajduje sięZobacz więcej

W 16. odcinku "Przysięga" Emir przywozi Reyhan do domu. Dziewczyna dziękuje mu za pomoc. Leyla (Munise Özlem Öztürk) postanawia opuścić kryjówkę i wrócić do domu po ubrania. Kemal (Can Verel) martwi się o córkę, która nie chce nic jeść. Cavidan udaje przed synem, że bardzo martwi się o Reyhan.

Sefer ma wyrzuty sumienia i chce wyznać prawdę Emirowi. Nigar nie daje się jednak przekonać. Emir zauważa, że Safer jest nieswój i dopytuje, co się stało. Nigar nie pozwala mu powiedzieć Emirowi o wszystkim. Kemal proponuje Leyli, by wróciła do pracy w jego domu. Cavidan po raz kolejny prowokuje żonę syna, wspominając o jej matce. W pewnym momencie do rozmowy włącza się Emir. Reyhan po raz kolejny zapewnia, że niczemu nie jest winna.

Emir, czyli Gökberk Demirci. Obaj kochają motoryzację! Poznaj go bliżej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×