"Przysięga" odcinek 160. Emir prosi Zafera o radę. Reyhan postanawia odejść z rezydencji [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan postanowiła w końcu powiedzieć Emirowi, że chce rozwodu. W 160. odcinku serialu "Przysięga" Emir nie będzie umiał poradzić sobie z tą sytuacją. Poprosi przyjaciela o radę. Sprawdź, co wydarzy się w 160. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 160. we wtorek, 28.04.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yagiz) jest szantażowana przez Cemre (Ceyda Olguner), która chce, aby Reyhan odeszła od Emira (Gökberk Demirci). Inaczej pokaże policji nagranie, na którym Emir strzela i zabija człowieka. Zdesperowana Reyhan w końcu powiedziała mężowi, że chce rozwodu.

Emir robi Reyhan niespodziankę. Żona mówi mu, że chce rozwodu! Zobacz więcej

W 160. odcinku "Przysięga" Emir nie umie wytłumaczyć sobie zachowania Reyhan. Błaga ją, aby oprzytomniała i przestała mówić głupoty. Reyhan, cała zapłakana, utrzymuje, że chce się rozstać. Emir dzwoni do przyjaciela, po czym spotyka się z nim. Zafer udziela mu dobrej rady. Podkreśla, że Reyhan ostatnio dużo przeżyła i Emir musi ją wspierać. Sugeruje, że nie może zostawiać teraz żony samej.

Kemal (Can Verel) przeprasza policjanta za zamieszanie. Narin (Yagmur Shahbazova) podkreśla, że pójdzie z nim tylko dlatego, że jest ciemno. W domu Sehriye (Derya Kurtuluş) robi wszystko, by okazać wdzięczność Narin. Przypadkiem odkrywa, że nie układa jej się z Kemalem i próbuje pogodzić zwaśnionych małżonków. Reyhan żegna się z Hikmetem (Berkant Müftüler). Oya (Gözde Gündüzlü) odwiedza sparaliżowanego brata i szybko zauważa, że w jego domu dzieje się coś niedobrego.

Szok! Główna bohaterka odchodzi z serialu! Co się stało?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Huncia (gość)

    Szkoda tej Elif, jak tak można!!!@@

    28.04.2020 12:45
  • Huncia (gość)

    Rejhan powinna powiedzieć mężowi prawdę,tyle tych niedomówień i zła,że tylko nieliczni oglądają, no ja często oglądam ale...

    28.04.2020 12:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×