"Przysięga" odcinek 161. Emir próbuje powstrzymać Reyhan przed rozwodem! Czy mu się uda? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 161. odcinku "Przysięgi" Emir nie może uwierzyć, że Reyhan chce się rozwieść. Mężczyzna próbuje powstrzymać żonę przed tym krokiem. Sprawdź, co się wydarzy w 161. odcinku "Przysięgi".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 161. w środę, 29.04.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yagiz) wyznała Emirowi (Gökberk Demirci), że chce odejść. Mężczyzna nie może w to uwierzyć i po rozmowie z Zaferem postanawia walczyć o małżeństwo.

Emir prosi Zafera o radę. Reyhan postanawia odejść z rezydencjiZobacz więcej

W 161. odcinku "Przysięga" Emir czeka na Reyhan przed domem. Kiedy kobieta pojawia się na podwórku z walizką, Emir próbuje wziąć jej bagaż. Reyhan odsuwa się i tłumaczy mu, że nie spakowała się na wspólny wyjazd, a na wyprowadzkę. Emir wpada w furię i żąda wyjaśnień. Nie chce wierzyć, że Reyhan tak nagle przestała go kochać. Siłą zaciąga kobietę do pokoju i zamyka drzwi. Mówi, że wypuści ją dopiero jak powie mu prawdę. Reyhan tłumaczy, że już wszystko powiedziała, a jego zachowanie tylko komplikuje sytuację.

Emir wychodzi przez taras i te drzwi również zamyka na klucz. Zdesperowana Reyhan wybija szybę. Kobietę próbuje pocieszyć Melike, która w końcu pozwala jej odejść. Cavidan (Gül Arcan) natomiast próbuje pocieszyć syna. Kobieta udaje dobrą teściową, która żałuje tego, jak kiedyś potraktowała Reyhan.

Emir nie daje za wygraną i postanawia poprosić o pomoc Narin (Yagmur Shahbazova). Kobieta jest przekonana, że mężczyzna musiał coś zrobić, że Reyhan zdecydowała się na tak drastyczny krok.

Kryzys w związku Narin i Kemala (Can Verel) pogłębia się. Sehriye próbuje pomóc im dogadać się. Wspiera ją w tym Taci.

Szok! Główna bohaterka odchodzi z serialu! Co się stało?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • yok! (gość)

  Według mnie to Reyhan i ta druga z równoległego serialu Zehra to obraza dla Turczynek, które aż tak tępe i naiwne nie są. Jak można wykreować tak głupie bohaterki jako postaci pierwszoplanowe?

  29.04.2020 00:34
 • Zuza (gość)

  Reyhan zachowuje się jak dziecko specjalnej troski! Cemre wciska jej jakieś głupoty,a ta zamiast dać babie z liścia i iść zwyczajnie do Emira z tymi"rewelacjami"...chce rozwodu! no tak ale nie byłoby serialu

  28.04.2020 18:44
 • Dede (gość)

  Ci to mają problemy...

  28.04.2020 11:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×