"Przysięga" odcinek 164. Reyhan mówi mężowi, że go nie kocha. Emir wdaje się w bójkę i trafia do aresztu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emirowi już prawie udało się przekonać Reyhan, aby porzuciła myśli o rozwodzie. W 164. odcinku "Przysięgi" usłyszy, że żona go nie kocha, po czym wda się w bójkę. Sprawdź, co się wydarzy w 164. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 164. we wtorek, 5.05.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Gökberk Demirci) zabrał Reyhan (Özge Yagiz) z domu Kemala (Can Verel). Prawie przekonał ją, że rozwód to zły powód. Znowu jednak wkroczyła Cemre (Ceyda Olguner), która szantażuje Reyhan.

Emir sprowadza Reyhan do domu! Cemre nadal szantażuje rywalkę! Zobacz więcej

W 164. odcinku serialu "Przysięga" okazuje się, że Cemre nie wysłała nagrania policji. Reyhan musi jednak sprawić, aby mąż ją znienawidził, jeśli ma uniknąć więzienia. Oya (Gözde Gündüzlü) widzi, jak Cemre wychodzi z pokoju Reyhan. Kiedy Emir wraca do domu, siada obok Reyhan na łóżku i nagle słyszy, że żona go nie kocha! Mężczyzna wstaje i wychodzi bez słowa.

Narin (Yagmur Shahbazova) pozwala Kemalowi zająć drugą połowę łóżka. Sehriuye (Derya Kurtuluş) pilnuje, żeby małżonkowie spali w jednym pokoju. Emir - w szoku po tym, jak usłyszał, że Reyhan go nie kocha - błąka się po mieście. Narin nie może zasnąć, w końcu przynosi z kuchni duży nóż. Emir wdaje się w uliczną bójkę i trafia do aresztu. Nie chce z niego wyjść, więc Zafer zawiadamia Reyhan. Kobieta zjawa się na komisariacie, ale Emir nie zmienia zdania. Reyhan postanawia poczekać do rana.

Szok! Główna bohaterka odchodzi z serialu! Co się stało?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×