"Przysięga" odcinek 165. Emir oddaje Reyhan swoją obrączkę! Oya uratuje ich małżeństwo?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan powiedziała Emirowi, że go nie kocha. To wbiło nóż w jego serce. W 165. odcinku "Przysięgi" kryzys pogłębi się, a Emir odda żonie swoją obrączkę. Sprawdź, co się wydarzy w 165. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 165. w środę, 6.05.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yagiz) została postawiona przez Cemre (Ceyda Olguner) pod ścianą. Powiedziała Emirowi (Gökberk Demirci), że go nie kocha. Mężczyzna wdał się w bójkę i trafił do aresztu.

Reyhan mówi mężowi, że go nie kocha. Emir wdaje się w bójkę i trafia do aresztu!Zobacz więcej

W 165. odcinku serialu "Przysięga" Oya (Gözde Gündüzlü) zaczyna podejrzewać, że Cemre ma coś wspólnego z rozwodem Reyhan i Emira. Nie wierzy, że Reyhan tak nagle przestała kochać Emira. Kemal (Can Verel) zabrania siostrze wtrącać się do spraw małżonków. Emir wciąż marzy o tym, że Reyhan do niego przyjdzie i powie, że się pomyliła.

Reyhan jest zrozpaczona. Boi się, że Cemre wyśle nagranie Emirowi, a on się odda w ręce policji. Oya próbuje dowiedzieć się od niej prawdy, ale Reyhan zaprzecza jej domysłom. W pokoju pojawia się Emir, który oddaje Reyhan obrączkę i zapowiada, że następnym razem zobaczą się w sądzie.

Fani próbują namówić Özge Yağız, aby została w serialu. Reyhan zabraknie w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Becia (gość)

    Z 500 odcinków można zrobić 100 . patrzą się na siebie przez połowę odcinka ....

    nuda i jeszcze raz nuda

    06.05.2020 10:30
  • Maryla (gość)

    Dziwię się że widzowie są tak infaltylni,że oceniaja aktorów jakby gralt siebie. Fakt.że scenariusz to prawdziwa bajka dla dorosłych. Ja to tak traktuje. Wszak chyba o to chodzi. A aktorzy świetnie odgrywaja swoje role.Cemre gra tak wiarygodnie swoją rolę psychopatki a Cavidan to przecież super czarny charakter. No niestety w serialach tureckich jest ewidentny podział na biały i czarny charakter. I to jest błąd. Po prostu marne sa tylko scenariusze .Powiedzmy bajeczne jak bajka.

    06.05.2020 08:27
  • Czara (gość)

    Masakra takie jest w Turcji jak charakter rogi

    06.05.2020 08:08
  • Zofia (gość)

    Za czasów Osmańskich panował Matriarchat,,kobiety walczyły o wpływy ,,posuwały się nawet do oszpecenia,,,twarzy,,, lub morderstw,, coś pozostało w nich,,,nieśmiałość,,, uległość,,a zarazem,, okrucieństwo,,żądza panowania nad innymi kobietami w rodzini,, za dużo jest przemocy w filmie tureckim,, aktorzy są wspaniali,,, wolę oglądać film turecki,,niż brazylijski,,,,

    06.05.2020 01:38
  • Ewa (gość)

    Widać że nie rozumiecie filmu jest piekny

    05.05.2020 23:18
  • Alicja (gość)

    Oni się zachowują jak niedorozwinieci a Rejhan za tą ma oscera za debilnosc.

    05.05.2020 22:37
  • Renka (gość)

    Widać ze kobiety turczynki są msciwe i zawistłe .faceci nie- aa i dziwne ze małżeństwo tak długo nie skonsumowane. Chyba ze tak długo trwa Ramadan. Ale lub ten film.Tez czasem mnie denerwuje

    05.05.2020 21:44
  • Ana (gość)

    Najgorszy turecki film do tej pory Rejhan- beznadziejna postać męczennicy.Ciągłe wspominki,żałobne melodie,sarnie oczy i łzy. Nuda,nuda,nuda.Jak można tak zchrzanić scenariusz.Ta ich turecka mentalność...

    05.05.2020 21:41
  • pati (gość)

    jak im piszą tak grają. cicho-ciemne role.... fajny serial tylko z deka przymulony scenariusz. Brak emocji i akcji

    05.05.2020 21:35
  • Vera (gość)

    Serial dla sadystow i masochistow.Reihan aktorka o denerwujacych tikach,oslich oczach MASAKRA.

    05.05.2020 20:27
  • Dogan (gość)

    Piękny refleksyjny i kojacy nerwy film, owszem są momenty denerwujące, ale to one nadają dreszczyku emocji .Piękni aktorzy piękna kultura ,zło dobrem zwyciężaj .....wspaniali aktorzy ...dobry film,nie wyobrażam sobie innej aktorki w roli Reyhan

    05.05.2020 19:36
  • Fanka (gość)

    Tureckie seriale są fajne i ciekawe ale po co te powtórki przemyśleń przecież jak ktoś ogląda codzienne to wie o co chodzi

    05.05.2020 18:38
  • Byk (gość)

    Nie trzeba było patrzeć tylko pyknąć tą bekse Rejhan o ptasim mózgu jest fajna, ale rolę ma debilną, temu odeszła z tego chłamu Turcy piszcie lepsze scenariusze, bo będą Was źle oceniać a na to nie zasługujecie boże pomuż im w tym i szala.

    05.05.2020 16:53
  • Kasia (gość)

    Flakiiiiii z olejemmm

    .

    05.05.2020 16:16
  • A mnie to lotto! (gość)

    Brak słów

    05.05.2020 16:15
  • Spróbujcie wcześniej je nagrywać bardzo proszę (gość)

    Agata

    05.05.2020 14:01
  • Lolo (gość)

    Reyhan jest przepiękna, mój ideał