"Przysięga" odcinek 167. Sprawa rozwodowa Reyhan i Emiera. Ktoś w ostatniej chwili zmieni zdanie?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan jest zrozpaczona tym, że musi rozwieść się z Emirem. On wciąż nie wie, dlaczego jego żona tak postanowiła. W 167. odcinku "Przysięgi" oboje pojawiają się na sali sądowej. Sprawdź, co się wydarzy w 167. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 167. w piątek, 8.05.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Narin (Yagmur Shahbazova) zauważyła, że Reyhan (Özge Yagiz) cierpi i wcale nie chce rozwodzić się z Emirem (Gökberk Demirci). Ona jednak wie, że musi to zrobić, aby Cemre (Ceyda Olguner) nie doniosła na Emira policji.

Narin próbuje powstrzymać Reyhan. Emir czeka na żonę w sądzie!Zobacz więcej

W 167. odcinku serialu "Przysięga" Reyhan długo nie pojawia się w sądzie. Emir przez chwilę liczy, że zmieniła zdanie i w ogóle nie stawi się na rozprawie. Kiedy Cemre i Cavidan (Gül Arcan) zastanawiają się nad tym, co dzieje się w sądzie, przychodzi Oya (Gözde Gündüzlü), która mówi, że Reyhan nie pojawiła się w sądzie. Cemre wścieka się.

W ostatniej chwili Reyhan przychodzi na salę rozpraw. Kiedy sędzia pyta, czy na pewno chce rozwiązania małżeństwa, Reyhan długo milczy, ale w końcu decyduje się zakończyć swój związek z Emirem. Sehriye (Derya Kurtuluş) podsłuchuje Kemala (Can Verel) i Narin rozmawiających o miłości. Jest przekonana, że para pogodziła się i wypuszcza ich z pokoju. Zdruzgotana Reyhan opuszcza salę rozpraw. Cavidan udaje się skontaktować z adwokatem Emira.

Fani próbują namówić Özge Yağız, aby została w serialu. Reyhan zabraknie w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Osa (gość)

    Film. Absurdu. Napój się wody bo ciśnienie ci spadło.. Cały turecki film.. I dlaczego głównej aktorce zawsze jak płacze to tylko z jednego oka łza spływa... Bzdury

    11.05.2020 17:07
  • Fanka (gość)

    Reyhan płacze bo taki scenariusz. P.Naz od początku kopie mogiłę dla Reyhan.A Emir ślepy i nie dostrzega zła .Nadszedł finał i pożegnaliśmy naszą ulubienicę,której odebrano prawo na szczęście !Dobrze że odeszła ,bo kto tyle zła wytrzyma !3.sezonu bez Reyhan nie chcemy oglądać ,oby naszą tv nie kupiła go, bo w tym serialu zło wygrywa z dobrem .Potężny absurd i to obraża inteligencję widza!

    09.05.2020 14:08
  • Hala (gość)

    Film masakra

    08.05.2020 16:07
  • Basia (gość)

    Lubie aktorów graja pieknie.

    08.05.2020 16:06
  • Anlaya (gość)

    No wreszcie spotkałam internautow ktorzy potwierdzają też opinie ze tego typu filmy godzą w inteligencję widza...bo jak napisalam na fb co mysle o tych serialach to mnie prawie zlinczowali...i tyle chcialam przekazac

    08.05.2020 16:00
  • terka (gość)

    Aktorzy dobrzy i lubiani,a caly serial .??Bez sensu,,milczenie,bezsensowne intrygi i w kolko jedno i to samo.

    08.05.2020 15:25
  • terka (gość)

    Aktorzy dobrzy i lubiani,a caly serial .??Bez sensu,,milczenie,bezsensowne intrygi i w kolko jedno i to samo.

    08.05.2020 15:24
  • Jaga (gość)

    Beznadziejny film,czy Turcy nie rozmawiają ze sobą.Maz i żona jak obcy sobie ludzie i ciągle intrygi,ale takie ,w które uwierzy dziecko 5 letnie,nie oglądam takiego badziewia,po kilku odcinkach przestałam,bo ten film obraża inteligencję widzą,tak jak Hołownia swoim szlochem ha,ha,ha

    08.05.2020 13:12
  • Wiesława (gość)

    Rzeczywiście podzielam powyższe opinie.Jest beznadziejny.Drugim podobnym serialem jest Więzień miłości.Żal mi samej siebie ,że coś takiego oglądam.Dzisiaj kończę z nimi.Super serial to Narzeczona ze Stanbułu.pozdrawiam.

    08.05.2020 11:59
  • Wiesława (gość)

    Rzeczywiście podzielam powyższe opinie.Jest beznadziejny.Drugim podobnym serialem jest Więzień miłości.Żal mi samej siebie ,że coś takiego oglądam.Dzisiaj kończę z nimi.Super serial to Narzeczona ze Stanbułu.pozdrawiam.

    08.05.2020 11:58
  • Anetta (gość)

    Przestałam oglądać po tym głupim pomyślę w scenariuszu jakim jest rozwód głównych bohaterów. Normalni ludzie ze sobą rozmawiają albo omawiają problemy z przyjacielem. Cemre jej się kazała rozwiesc i ona posłusznie to robi. Żenujące.

    08.05.2020 11:36
  • nelka (gość)

    jeszcze takiego glupiego serialu nie ogladamam jaka jest przysiega ! fajnie sie oglada seriale ; wieczna milosc , czarna perla , narzeczona ze stambulu,

    08.05.2020 10:44
  • Beti (gość)

    Beznadzieja. Jak można tę samą scenę oglądać dwa trzy razy w odcinku! Wieczna miłość to był hicior

    08.05.2020 10:02
  • Jola (gość)

    To prawda już nie da się oglądać tylko milczenie iplacz przeciagaja z odcinka na odcinek w kurza mnie ten film. Ten film to dla takich ludzi jak w tym filmie padaczka

    08.05.2020 09:31
  • Róża (gość)

    Ten scenariusz nie z tej epoki,żeby normalni ludzie nie potrafili ze sobą rozmawiać.Reyhan albo milczy albo płacze.Teściowa robi co chce i wszystko uchodzić jej płazem.Cały film to dno.

    08.05.2020 09:22
  • tylko współczuc (gość)

    Główny aktor rzeczywiście jest przystojny.W życiu prywatnym wiele przeżył. W 2019 w lipcu zmarła jego mama, a po miesiącu babcia. Wcześniej stracił osiemnastoletniego brata, ktory zginął w wypadku.

    07.05.2020 23:05
  • dziwne (gość)

    Aktorka , która gra rolę Cavidan ma obecnie 60 lat.Strasznie staro wyglada.

    07.05.2020 23:01
  • Mgda (gość)

    Rayman muśi cierpieć przez taką głupią cemre czemu milczy przecież to śmiesz

    07.05.2020 21:14
  • Główny aktor przystojny ģłupi film że nic śpię nie wydaje teściowa nie zostaje ukarana.robi co chce (gość)

    Maria

    07.05.2020 21:01
  • 1234 (gość)

    Najgorszy film jaki widziałam. Tylko mi psuje nerwy przez tem wieczne milczenie Reyhan