"Przysięga" odcinek 168. Cavidan próbuje pocieszać Emira po rozwodzie. Reyhan żegna się z wujem i zabiera swoje rzeczy [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir miał nadzieję, że Reyhan nie pojawi się na sali rozpraw podczas ich sprawy rozwodowej. Niestety, małżeństwo zostało unieważnione. W 168. odcinku "Przysięgi" Reyhan zabierze swoje rzeczy z rezydencji. Sprawdź, co się wydarzy w 168. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 168. w poniedziałek, 11.05.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yagiz) pojawiła się w sądzie spóźniona i potwierdziła, że chce rozwodu z Emirem (Gökberk Demirci). Mężczyzna jest załamany. Ona także cierpi, ale Emir nie zdaje sobie z tego sprawy.

Sprawa rozwodowa Reyhan i Emiera. Ktoś w ostatniej chwili zmieni zdanie?!Zobacz więcej

W 168. odcinku serialu "Przysięga" Emir nie umie pocieszyć Zeynep (Balım Gaye Parlak), która boi się o swoją przyszłość. Cavidan (Gül Arcan) próbuje zbliżyć się do syna, ale on wciąż powtarza, że chce być sam. Na osobności zapowiada Zeynep, że to jej ostatnie dni w rezydencji, a Cemre (Ceyda Olguner) zapewnia, że wkrótce Emir zrozumie, że to ona jest kobietą jego życia.

Po rozwodzie, Narin (Yagmur Shahbazova) przywozi Reyhan do domu Kemala (Can Verel). Mężczyzna jest zdegustowany widokiem Reyhan. Była już żona Emira postanawia wyprowadzić się. Wraca do rezydencji pożegnać się z wujem (Berkant Müftüler) i zabrać tylko te rzeczy, z którymi przyszła. Emir widząc to, wpada w szał. Chce, aby w jego domu nie było żadnego śladu po obecności Reyhan. Oya (Gözde Gündüzlü) zaczyna dostrzegać dwulicowość Cemre i Cavidan.

Fani próbują namówić Özge Yağız, aby została w serialu. Reyhan zabraknie w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • sarne (gość)

  Mam pytanie- czy trzeci sezon tego gniota też zakupili i będą emitować czy może wreszcie dadzą coś normalnego?

  10.05.2020 21:31
 • Gość (gość)

  Mam pytanie a w którym odcinku zacznie się coś wyjaśniać.

  10.05.2020 20:35
 • Pawłowska (gość)

  Mam pytanie czemu nie ma powtórki seriali przysięgi rano TVP

  10.05.2020 08:21
 • Miska (gość)

  Nie nawidze te dwie wiedźmy biedna dziewczyna mam żal do niej, że nie powiedziała emirowi prawdy

  10.05.2020 08:18
 • Fanka (gość)

  Po wymuszonym rozwodzie Reyhan odejdzie z rezydencji ,ale Hikmet zbuntuje się i nie będzie jadł,ani przyjmować leków .Lekarka matka Cemre oznajmia albo powróci Reyhan albo ojciec umrze Emir zatrzyma odjeżdżającą na wieś Reyhan i przywiezie do rezydencji.Obaj cierpią,ale ich miłość się umacnia .Cała prawda z sfałszowanym filmikiem wyjdzie na jaw i nastąpią romantyczne chwile,ponowny ślub .studia .Emir będzie wykładowcą i znów nadejdzie cierpienie ,ale finał nieszczęśliwy Ciężarna Reyhan zostaje zastrzeżona, bo aktorka odeszła z serialu.

  08.05.2020 23:29
 • Miecia (gość)

  Tak pobiera się i będą mieli córeczkę i jeszcze jedno dziecko tsk oglądałam w reklamach a obie czarownice umrs

  08.05.2020 20:40
 • OLA (gość)

  Czy oni się pobiorą ponownie?

  08.05.2020 20:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×