"Przysięga" odcinek 17. Leyla wraca do domu Kemala. Reyhan wybaczy Emirowi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal chce, aby Leyla znowu opiekowała się Masal. W 17. odcinku serialu "Przysięga" dziewczyna wróci do domu Kemala. Co u Reyhan i Emira? Sprawdź, co wydarzy się w 17. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 17. w czwartek, 26.09.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Leyla (Munise Özlem Öztürk) jest urażona, że Kemal (Can Verel) obwinił ją o zaginięcie Masal (Cansın Mina Gür). Reyhan (Özge Yağız) została napadnięta, ale uratował ją Emir (Gökberk Demirci). Cavidan (Gül Arcan) udaje, że przejmuje się staniem Reyhan.

Cavidan znowu prowokuje Reyhan! Kemal chce, aby Leyla wróciłaZobacz więcej

W 17. odcinku "Przysięga" Talaz namawia córkę, by nadal opiekowała się Masal. Sefer, po rozmowie z matką, postanawia pomóc niesłusznie oczernianej Reyhan. Cavidan, mimo usilnych starań, nie dostaje zaproszenia na bal. Leyla zjawia się w domu Kemala, który widząc reakcję córki, przystaje na nowe warunki dziewczyny.

Vural, znajomy Suny (Sıla Türkoğlu) z Internetu, postanawia ją odwiedzić. Suna przyznaje się matce, że wysłała wirtualnemu koledze zdjęcie Reyhan. Emir próbuje przeprosić żonę. Leyla zamawia dla siebie i Masal pizzę.

Emir, czyli Gökberk Demirci. Obaj kochają motoryzację! Poznaj go bliżej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • 1odc👎👎👎 (gość)

    Do Marty, co tu oceniać...serial bardzo słaby jak i gra aktorów w nim występujących👎👎jak dla mnie szkoda czasu na jego oglądanie...następny gniot zakupiony przez TVP za pieniądze Tych co płacą abonament i tyle w tym temacie...NIE OGLĄDAM!!!

    28.09.2019 03:34
  • Marta (gość)

    Dlaczego nikt nie komentuje tego serialu? Nie oglądacie " Przysięgi"? Ja jeśli czas pozwoli i oceniam pozytywnie.

    25.09.2019 20:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×