"Przysięga" odcinek 172. Emir martwi się o Reyhan w szpitalu. Süheyla ratuje Hikmeta! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir jest wściekły na Reyhan, ale kiedy zobaczył, że była żona leży nieprzytomna na ulicy, od razu podbiegł jej pomóc. W 172. odcinku "Przysięgi" będzie czuwał przy Reyhan w szpitalu. Sprawdź, co się wydarzy w 172. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 172. w piątek, 15.05.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yagiz) postanowiła przywieźć Zeynep (Balım Gaye Parlak) z powrotem do rezydencji po tym, jak zażądał tego Emir (Gökberk Demirci). Odchodząc zemdlała na ulicy, a pierwszy z pomocą pojawił się właśnie Emir.

Reyhan odprowadza Zeynep i traci przytomność na ulicy. Odnajduje ją... Emir! Zobacz więcej

W 172. odcinku serialu "Przysięga" Emir przywozi Reyhan do szpitala. Próbuje dowiedzieć się, jaki jest jej stan. Okazuje się, że ma niski poziom hemoglobiny i jest niedożywiona. Kiedy Reyhan odzyskuje przytomność, dowiaduje się, że do szpitala przywiózł ją Emir. On jednak nie chce, aby Reyhan go zobaczyła. Pomysły Kemala (Can Verel) nie przypadły Jurijowi do gustu. Niezręczną sytuację ratuje Narin (Yagmur Shahbazova), która samodzielnie przygotowuje niespodziankę dla Jurija i jego żony.

Hikmet (Berkant Müftüler) ma atak hipoglikemii. Czujność Süheyli pomaga uniknąć tragedii. Matka Cemre (Ceyda Olguner) twierdzi, że pogorszenie się stanu zdrowia Hikmeta może mieć związek z odejściem Reyhan z rezydencji. Cavidan (Gül Arcan) wścieka się i po raz kolejny żąda, aby nikt nie wymawiał imienia Reyhan. Oya (Gözde Gündüzlü) powiadamia Emira o kłopotach w domu. Kiedy Emir pojawia się w rezydencji, Süheyla waha się, czy powiedzieć mu, że powinien sprowadzić Reyhan z powrotem do domu.

Özge Yağız żegna się z serialem. Wiemy, co stanie się z Reyhan w nowych odcinkach!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Edyta (gość)

  Fajny film

  15.05.2020 11:45
 • Silka (gość)

  Mam nadzieję, że następczyni Reyhan będzie miała bardziej radosny wyraz twarzy. Bo ta jej mina męczenniczki już się chyba wszystkim znudziła.

  15.05.2020 11:14
 • Tomcio (gość)

  W prawdziwym życiu jedna kobitka drugiej dałabyś z liścia i byłoby po problemie

  15.05.2020 09:40
 • Adi (gość)

  Ozge odeszła, bo dostała główną rolę w nowym serialu. Rezygnację z "Przysięgi" złożyła ponoć na początku roku. Powodem nie jest nowa rola a bliższa relacja z Demircim. Komu się nie podoba to niech przełączy kanał. Wiecznie niezadowoleni znawcy seriali. To nie wasza sprawa i problem żeby krytykować co kto ogląda i jaki tytuł ukończył z jakim wyróżnieniem. Ps. Na "turecka serialomania" lepiej się ogląda, bo są dłuższe odcinki. Pozdrawiam serdecznie.

  14.05.2020 23:51
 • racja (gość)

  Dobrze , że piękna Ozge odeszła z tego durnego serialu .Jej kariera stanęłaby w miejscu i zostałaby zaszufladkowana jako aktorka jednej absurdalnej roli. Inna aktorka ją zastąpi.

  14.05.2020 23:08
 • Jas (gość)

  Nie oglądaj jak się nie podoba ją oglądam z ciekawoscia

  14.05.2020 22:53
 • Miś (gość)

  Rejhan fajna, ale rola debilna jak cały scenariusz, elektorat słusznej partii to łyka jak kawę po turecku.

  14.05.2020 16:47
 • Tico (gość)

  Masakra absurdu.

  14.05.2020 12:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×