"Przysięga" odcinek 174. Reyhan wyjeżdża ze Stambułu. Emir postanowi ją zatrzymać? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Süheyla powiedziała Emirowi, że Hikmet może poczuć się lepiej, jeśli Reyhan znowu będzie w pobliżu. W 174. odcinku "Przysięgi" Reyhan postanawia wyjechać ze Stambułu. Sprawdź, co się wydarzy w 174. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 174. we wtorek, 19.05.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yagiz) jest już spakowana i chce wyjechać ze Stambułu. Tymczasem, Emir (Gökberk Demirci) dowiedział się od Süheyli, że Hikmet (Berkant Müftüler) źle się czuje, bo Reyhan nie ma w pobliżu.

Emir dowiaduje się, że tylko Reyhan może uratować jego ojca. Co z tym zrobi? Zobacz więcej

W 174. odcinku serialu "Przysięga" Kemal (Can Verel) wreszcie podpisuje umowę, na którą tak bardzo liczył. Wszystko dzięki Narin (Yagmur Shahbazova), która się spisała jako gospodyni. Kemal jest pod wrażeniem i wypytuje Narin, kim była w swoim kraju. Reyhan przychodzi pożegnać się z Narin, a następnie udaje się pod rezydencję Tarhunów, aby po raz ostatni spojrzeć na Emira.

Emir martwi się o ojca i zaczyna się nim opiekować. Nie wie jednak, jak ma spełnić jego oczekiwania. Okropnie się tym gryzie. Oya (Gözde Gündüzlü) prosi go, aby zrobił wszystko, co jest konieczne, by uratować Hikmeta. Cavidan (Gül Arcan) jest wściekła, że mąż sprawia jej problemy nawet w takim stanie, w jakim jest. Reyhan z przykrością opuszcza Stambuł. Bus, w którym jest nagle się zatrzymuje. Okazuje się, że to Emir zajechał mu drogę.

Özge Yağız żegna się z serialem. Wiemy, co stanie się z Reyhan w nowych odcinkach!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • T (gość)

    Polska widownia śledzia losy Reyhan i Emira od pierwszego odcinka z zapsarym tchem teraz ruszaj zdjęcia do 3 sezonu n mm a to klops główna bihetorka żegna się z serialem

    19.05.2020 07:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×