"Przysięga" odcinek 176. Stan Hikmeta poprawia się. Cemre chce, aby Reyhan odeszła. Co zrobi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan znowu przebywa w rezydencji Tarhunów. W 176. odcinku "Przysięgi" okaże się, że jej obecność dobrze wpływa na Hikmeta. Cemre nie daje jednak za wygraną. Sprawdź, co się wydarzy w 176. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 176. w czwartek, 21.05.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Gökberk Demirci) nie pozwolił Reyhan (Özge Yagiz) wyjechać i przywiózł ją z powrotem do rezydencji. Wie, że dzięki niej stan Hikmeta (Berkant Müftüler) może się poprawić.

Emir przywozi Reyhan do rezydencji. Cavidan i Cemre są wściekłe!Zobacz więcej

W 176. odcinku serialu "Przysięga" Kemal (Can Verel) zauważa, że Narin (Yagmur Shahbazova) bardzo sumiennie podchodzi do swojej pracy. Emir ma pretensje do Reyhan, że weszła do jego pokoju. Kemal przyjeżdża po Oyę do rezydencji brata. Narin prosi koleżankę, by pomogła jej znaleźć posadę.

Cavidan (Gül Arcan) namawia syna, by jak najszybciej odprawił Reyhan. On jednak mówi jej, że Reyhan zostanie w rezydencji dopóki Hikmet nie wyzdrowieje. Taci zawozi Oyę (Gözde Gündüzlü) do ośrodka, w którym przebywa Suna (Sıla Türkoğlu). Emir zastaje Reyhan i Cemre (Ceyda Olguner) razem w pokoju jego ojca. Kiedy je zostawia, Cemre rozkazuje Reyhan, aby odeszła z życia Emira raz na zawsze. Później wybiega z domu i wsiada do samochodu Emira.

Wiemy, kto zastąpi Özge Yağız w nowych odcinkach! Poznaj nową Reyhan z "Yemin"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Cyganka (gość)

    Turecka produkcja słaba to fakt ale nasze polskie to z kolei nieraz nie można zrozumieć tak niewyraźnie mówią co niektórzy muszą poćwiczyć mowę i dykcje

    22.05.2020 18:51
  • Stasia (gość)

    Film do dupy niczym tandeta turecka..ale piękne aktorki bez botoksow i nagości pełna osobista kultura..

    21.05.2020 22:55
  • xxxxxgggggggggggg (gość)

    Ale z was idioci żal po prostu tylko krytykować nauczyliście się nic więcej kuźwa czy NIE ROZUMIECIEE !!!!!!!!! taki jest scenariusz a nie że aktorzy sobie tak wyjdą i grają jak im się to podoba tylko tak im każą dlatego muszą tak robić i grać a jeżeli tacy z was uzdolnieni to proszę wy pokażcie swoje umiejętności aktorskie a ja chętnie obejrzę Pfffff !!! A co do seriali tureckich to są super i Hiszpańskie również tylko Polskie są do dupy i właśnie to tam jest jedno i to samo a zagraniczne są wspaniałe prawdziwe i wzruszające .

    21.05.2020 20:54
  • Ja (gość)

    Nie wszystkie,Kontrakt na miłość-serial z 2015 da się oglądać, dało się nawet pośmiać do łez...

    21.05.2020 20:13
  • Gosc (gość)

    Też już miałam dość tego milczenia Reyhan i tego płaczu,tych intryg.dlatego przestałam oglądać.

    21.05.2020 19:55
  • Lika (gość)

    Przysiega to najglupszy serial jaki ogladalam para na siebie godzine I tylko sie strasza w zyciu juz by ta mala w pysk dostala I kiciu siedzial

    21.05.2020 11:15
  • Bogusia (gość)

    Tak to prawda....ciagle płacz,intrygi bardzo wymyślne i tyle krzywd dzieje sie w jednym domu i nikt tego nie widzi,straszne.Tsk się dzieje w obu serialach na ktore patrze ELIF I PRZYSIĘGA.Przestane oglądać bo już za dużo tego zlego.😕

    21.05.2020 08:27
  • nelka (gość)

    NIE ZGADZAM SIE Z TROLAMI, KTORE TAK KRYTYKUJA TEN SERIAL I TEZ INNE ! NIE CHCESZ NIE PODOBA CI SIE , TO NIE OGLADAJ I WON

    21.05.2020 08:11
  • Zbych58 (gość)

    Fausz,obłuda ze strony twórcy tej parodii. Płacz,intryga, bez końca.I nikt z zainteresowanych w domu Emira jak i on sam ,nie widzi tego.Film lipa.

    21.05.2020 07:21
  • Zbych58 (gość)

    Fausz,obłuda ze strony twórcy tej parodii. Płacz,intryga, bez końca.I nikt z zainteresowanych w domu Emira jak i on sam ,nie widzi tego.Film lipa.

    21.05.2020 07:20
  • Flis (gość)

    Rzeczywiście scenariusze dupy nie ukrywają, Ozgi szkoda że odchodzi fajna beksa.

    21.05.2020 05:42
  • jajcara (gość)

    filmy made in turcja sa do dupy

    20.05.2020 23:49