"Przysięga" odcinek 177. Nigar podsłuchuje rozmowę Cavidan i Reyhan. Talaz zastawia pułapkę na Narin [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cavidan i Cemre nie mogą znieść obecności Reyhan w rezydencji Tarhunów. W 177. odcinku "Przysięgi" matka Emira powie Reyhan, co o niej sądzi. Sprawdź, co się wydarzy w 177. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 177. w piątek, 22.05.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yagiz) znowu jest w rezydencji Tarhunów, ale wie, że zarówno Emir (Gökberk Demirci), jak i Cavidan (Gül Arcan), nie są z tego zadowoleni. Zgodziła się zostać tylko ze względu na Hikmeta (Berkant Müftüler).

Stan Hikmeta poprawia się. Cemre chce, aby Reyhan odeszła. Co zrobi?Zobacz więcej

W 177. odcinku serialu "Przysięga" Cemre (Ceyda Olguner) próbuje wkraść się w łaski Emira, jednak mężczyzna nie jest zadowolony z jej zabiegów. Unika zarówno jej, jak i Reyhan. Cavidan cieszy się widząc, że syn nie może zachować spokoju wiedząc, że Reyhan jest w pobliżu. Mówi byłej synowej, co o niej myśli. Porównuje ją i Nigar do robaków. Nigar podsłuchuje rozmowę, jest wstrząśnięta. Przypomina sobie, że widziała, do czego doszło podczas kłótni Cavidan i Hikmeta. To ona była osobą, która uciekła z miejsca zdarzenia!

Narin pragnie zemsty za słowa, które usłyszała. Tymczasem, Cavidan kontynuuje rozmowę z Reyhan. Zapowiada, że dopilnuje, aby cierpiała tak, jak teraz cierpi Emir. Narin (Yagmur Shahbazova) ma zastąpić koleżankę w pracy. Nie wie, że to pułapka zastawiona przez Talaza. Kemal (Can Verel) martwi się o Narin i wysyła po nią Taciego.

Wiemy, kto zastąpi Özge Yağız w nowych odcinkach! Poznaj nową Reyhan z "Yemin"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Prawa osobowe nieznana (gość)

  To jest niby prawdziwa miłość albo tradycje kraju jak kto jest traktowany lub prawa strach tak nie wygląda miłość bez zaufania strachem w oczach tych ludzi rozmawiają z sobą to nie do pojęcia okropna nuda patrzeć na 3 4 sceny reszta ich ruch oczu i ciała wiem tak poznaje się też ludzi kim są ale to nie miłość bezwładność strach sklawa tych ludzi chorobę psychiczny

  22.05.2020 08:44
 • Ewa (gość)

  Fabuła tego serialu słaba i przewidywalna i tylko fajni aktorzy nadrabiają dobrą grą i swoją urodą braki w treści scenariusza

  21.05.2020 21:22
 • Zosia (gość)

  Głupi scenariusz i odwrócenie pojęć! Stara i obrzydliwa Cavidan uknuła intrygę z tą Cemre z obłędem w oczach i jeszcze obłudnie współczuje Emirowi a oskarża Reyhan,a ta zgodnie z durnym scenariuszem tylko przewraca oczami i płacze! Oj Cavidan dostałabyś po pysku ode mnie a Cemre zasunęłabym kopa! no cóż zadaniem Reyhan jest grać osobę bez ikry o małym rozumku ...szkoda w sumie fajnej aktorki i szkoda całego serialu!

  21.05.2020 16:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×