"Przysięga" odcinek 178. Cavidan wyżywa się na Nigar. Reyhan staje w jej obronie. Służąca powie, co widziała? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Okazuje się, że Nigar widziała, jak Cavidan zaatakowała Hikmeta. W 178. odcinku "Przysięgi" matka Emira ponownie będzie okazywała brak szacunku służącej, a Reyhan stanie w jej obronie. Sprawdź, co się wydarzy w 178. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 178. w poniedziałek, 25.05.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nigar usłyszała, jak Cavidan (Gül Arcan) porównuje ją i Reyhan (Özge Yagiz) do robaków. W tym momencie przypomniała sobie moment, w którym zobaczyła, jak pani Tarhun uderza Hikmeta (Berkant Müftüler) w głowę.

Nigar podsłuchuje rozmowę Cavidan i Reyhan. Talaz zastawia pułapkę na Narin Zobacz więcej

W 178. odcinku serialu "Przysięga" Reyhan karmi Hikmeta, ale przerywa jej Cavidan żądając, aby podała jej kawę. Matka Emira (Gökberk Demirci) przewraca tacę na podłogę. W kuchni Reyhan zastaje zamyśloną Nigar, której nagle wypada talerz z rąk. Kiedy widzi to Cavidan, wścieka się na służącą. Reyhan staje w jej obronie i mówi, że to ona upuściła talerz. Cavidan powtarza, że między nimi nie ma żadnej różnicy i obie są niepotrzebne w jej domu.

Kemal (Can Verel) nie wie, jak powiedzieć Narin (Yagmur Shahbazova) o pułapce zastawionej przez Talaza. Chce ją chronić. Tymczasem ona spotyka się z Reyhan. Przyjaciółka mówi jej, że bardzo cierpi, bo Emir na każdym kroku przypomina jej, jak bardzo jej nienawidzi. Reyhan modli się, żeby Hikmet szybko wyzdrowiał, bo chce odejść z domu, w którym wszyscy jej nienawidzą. Talaz jest przekonany, że pogrążając Narin, zemści się na Kemalu.

Özge Yağız zagra u boku Buraka Özçivita! Jak wypadnie w produkcji kostiumowej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Maryla (gość)

  Aktorka grajaca Cavidan jest dobrze dobrana. Gra zła i przewrotna kobietę i dobrze jej to wychodzi. Bardzo ładna jest Melike, Narin i Nigar no i oczywiscie Reyhan. Cudowna oprawa muzyczna. Scenariusz jest bardzo niewiarygodny.

  24.05.2020 22:55
 • Hana (gość)

  Tak masz rację najpiękniejsze w tym i nie tylko serialu tureckim to muzyka ,piękna chwytająca za serce ,a jeśli chodzi o urodę kobiet to nie wszystkie są piękne pewnie że jest to rzecz gustu ale niemal każda aktorka i dużo aktorów występujących w serialach tureckich mają jedno oko wyłupiaste tak jak by to była jakaś choroba proszę zwróćcie na to uwagę

  24.05.2020 10:19
 • Renka (gość)

  Bardzo się ciągnie ten serial jak wszystkie ,czasami.mnie denerwuje .Małżeństwo tak długo bez aktu.miłosnego ze aż niewiara widać ze tureckie kobiety to.msciwe i zazdrosne zdolne do wszystkiego jak w Islamie. Ale to tylko film .Faceci urodziwi to prawda !!!

  24.05.2020 07:54
 • Krystyna (gość)

  Tureckie seriale są piękne A muzyka super prosimy o więcej seriali.

  23.05.2020 21:10
 • Zosia (gość)

  Cavidan to takie obrzydliwe babsko,wygląd odstręczający a do tego plugawy język! Powiada o sobie w 1 części serialu,że pochodzi z biednej rodziny tzw,nizin społecznych.Ciekawi mnie czym ujęła Hikmeta,że się z nią ożenił? Dlaczego tak dziko nienawidzi swojego męża,ojca swoich dzieci?Właściwie jest samym nieszczęściem dla całej rodziny,nigdy nie pyta o córkę,nigdy o niej nie mówi,zaprawdę dziwna z niej kobieta,taki diabeł wcielony!

  23.05.2020 18:48
 • Alicja (gość)

  Cavidan to prawda ta aktorka to jakaś wielka pomyłka,nawet służąca ma więcej gracji niż pani domu,chodzi jak czołg.a scenariusz tego filmu uwłacza tureckiemu narodowi.

  23.05.2020 18:19
 • malwa (gość)

  Jak dla mnie to aktorka w roli Cavidan jest pomyłką. Ona na panią domu nie wygląda i nie umie jej grać.

  23.05.2020 16:57
 • Wiga (gość)

  Przepiękna muzyka w każdym z filmów. Na uwagę zasługują również urodziwe aktorki i aktorzy a w niektórych filmach o tematach historycznych śliczne kostiumy. Niestety, gra przystojnych aktorów jest do niczego, wręcz drewniana np. fatalny Omer cały nieruchomy. Również nachalne wątki religijne w każdym z filmòw.

  23.05.2020 09:11
 • Vera (gość)

  Doszlam do wniosku,ze najpiekniejsze w tureckich serialach to MUZYKA.Wszystkie ktore obejrzalam mialy przepiekna muzyka taka na miare OSKARA.

  22.05.2020 21:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×