"Przysięga" odcinek 18. Cemre zaprzyjaźnia się z Reyhan! To jej nowa intryga! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir próbuje przeprosić Reyhan. W 18. odcinku serialu "Przysięga" zabierze żonę nad morze. Co z tym zrobią Cavidan i Ce Sprawdź, co wydarzy się w 18. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 18. w piątek, 27.09.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emira (Gökberk Demirci) ma wyrzuty sumienia po tym, jak Reyhan (Özge Yağız) musiała przepraszać Cavidan (Gül Arcan) za coś, czego nie zrobiła. Teraz próbuje ją przeprosić. Tymczasem jego matka knuje kolejną intrygę.

Cavidan znowu prowokuje Reyhan! Kemal chce, aby Leyla wróciłaZobacz więcej

W 18. odcinku "Przysięga" Emir zabiera Reyhan nad morze. Mają to być przeprosiny za niesłuszne oskarżenie jej. Cavidan i Cemre (Ceyda Olguner) wciąż spiskują, żeby pozbyć się Reyhan. Cemre stara się zaprzyjaźnić z Reyhan. Rozmawia z nią o studiach i pożycza jej komputer, żeby dziewczyna mogła się uczyć.

Okazuje się, że ojciec Leyli (Munise Özlem Öztürk) zamierza porwać Masal (Cansın Mina Gür) i sprzedać ją za granicę! Tymczasem, Leyla bawi się z Masal i nie przejmuje się zasadami Kemala (Can Verel). Masal zaczyna się uśmiechać i Kemal przekonuje się, że metody Leyli działają. Cemre zabiera Reyhan na śniadanie, po czym prosi Emira, aby po nie przyjechał. Obok Reyhan pojawia się mężczyzna, który czatował z Suną (Sıla Türkoğlu).

Emir, czyli Gökberk Demirci. Obaj kochają motoryzację! Poznaj go bliżej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×