"Przysięga" odcinek 182. Reyhan zostaje w rezydencji! Co ją powstrzymało przed odejściem? Narin i Kemal trafiają do szpitala [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 182. odcinku "Przysięgi" Reyhan ostatecznie zostaje w rezydencji. Dlaczego zmieniła zdanie? Narin i Kemal w końcu trafiają do szpitala. Sprawdź, co się wydarzy w 182. odcinku serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 182., w piątek, 298.05.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Stan Hikmeta (Berkant Müftüler) poprawiał się, więc Reyhan (Özge Yagiz) oznajmiła, że nie ma potrzeby, aby dłużej zostawała w rezydencji. Narin (Yagmur Shahbazova) wyruszyła w las, aby znaleźć pomoc, jednak straciła przytomność z wycieńczenia.

Hikmet czuje się coraz lepiej. Reyhan odejdzie z rezydencji?Zobacz więcej

W 182. odcinku serialu "Przysięga" po tym, jak Emir (Gökberk Demirci) pokazał Reyhan pozytywne wyniki badań Hikmeta, była żona stwierdziła, że to moment, kiedy może odejść. Kobieta żegna się przed domem z przyjaznymi jej osobami i idzie na taksówkę. Po drodze znajduje w torebce anonimowy liścik, w którym jest napisane, że nie powinna zostawiać ukochanego wujka, bo wciąż grozi mu niebezpieczeństwo. Reyhan natychmiast zawraca.

Cemre (Ceyda Olgune) i Cavidan (Gül Arcan) są wściekłe na widok Reyhan i próbują znów się jej pozbyć. Była żona Emira jednak stanowczo je informuje, że zostaje w rezydencji i lepiej, żeby się z tym pogodziły. Emir próbuje dowiedzieć się, dlaczego Reyhan wróciła. Kobieta jednak tłumaczy mu, że zrobiła to tylko dla Hikmeta.

Kemal nie może dłużej czekać na Narin i wyrusza na jej poszukiwanie. Mężczyzna jest bardzo osłabiony i też w końcu traci przytomność na skraju lasu. Na szczęście zauważa go kierowca przejeżdżającego auta. Kemal budzi się w szpitalu i od razu dopytuje o Narin. Mężczyzna odnajduje ją w jednej z sal.

Özge Yağız zagra u boku Buraka Özçivita! Jak wypadnie w produkcji kostiumowej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×